Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Netflix Üyelik Fiyatları Zamlandı!

Çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, Türkiye'deki üyelik ücretlerine yüzde 40 oranında zam yaptı. Fiyat artışının ardından en düşük Netflix paketi, 37,99 TL oldu.

Netflix üyelik fiyatları zamlandı. Günümüzün en çok tercih edilen çevrimiçi dizi ve film izleme platformlarından Netflix, Türkiye’deki abonelik ücretlerini yüzde 40 oranında artırdı. Peki, zammın ardından Netflix ne kadar oldu?

Netflix Türkiye zam haberini yazılı bir açıklama ile duyurdu. Kullanıcı deneyimini geliştirmek için aralıksız çalıştıklarını belirten şirket, “Geniş bir yelpazede en kaliteli içerikleri sunmaya ve Kulüp, Pera Palas’ta Gece Yarısı, Stranger Things gibi benzersiz yapımlara yatırım yapmaya devam edebilmek için Türkiye’deki ücretlerimizi güncellememiz gerekiyor. Her zaman olduğu gibi zengin içerik kütüphanemize eksiksiz erişim sağlayan üç üyelik seçeneği arasından bütçenize uygun bir plan seçebilirsiniz” dedi.

netflix türkiye zam
Gelen zammın ardından en düşük Netflix üyelik ücreti 37,99 TL oldu.

Yakın zaman önce global çapta fiyat artışına giden Netflix, böylece Türkiye’deki abonelik ücretlerine de aynı tarifeyi uygulamış oldu. Şimdi gelelim, Netflix üyelik fiyatlarının ne kadar olduğu sorusunun cevabına. Yeni Netflix paketleri, 37,99 TL ile 77,99 TL arasında değişiyor. Bildiğiniz gibi seçilen plan, Netflix’in aynı anda kaç cihazda izlenebileceğini ve video kalitesini belirliyor.

Aynı anda tek ekranda izleyebileceğiniz Temel Plan 26,99 TL’den 37,99 TL‘ye çıkarken, HD kalitede iki ekranlı Standart Plan 40,99 TL’den 57,99 TL‘ye yükseldi. Netflix paketleri arasında en donanımlısı olan 4 ekranlı ve Ultra HD Özel Plan ise 54,99 TL’den 77,99 TL‘ye çıktı.

Netflix Üyelik Fiyatları 2022

netflix uyelik fiyatlari
Netflix paketleri ve aylık üyelik ücretleri.

Bu noktada ufak bir hatırlatma yapmakta fayda var. Zamlı Netflix üyelik fiyatları, platforma yeni üye olacak kullanıcılar için geçerli olacak. Mevcut üyelerin tümü içinse bu değişiklik aşamalı olarak sunulacak. Planlar ve ücretler hakkında daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.