Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’s Midnight Suns Spider Man Fragmanı Yayınlandı

Marvel's Midnight Suns'ın pazarlaması, son birkaç haftadır Captain America ve Iron Man'e odaklandıktan sonra firma dikkatini Spider Man'e kaydırdı.

Firaxis ve 2K, son birkaç haftayı Captain America ile başlayıp ardından Iron Man‘e geçerek Marvel’s Midnight Suns için birbiri ardına tek tek karakterlere ışık tutarak geçirdi. Kahramanların ikisini de yakından tanıdıktan sonra sıra Spider Man‘e geldi.

Oyun ilk duyurulduğunda ortaya çıkan ilk karakter listesinin bir parçası olmamasına rağmen, Spider Man’in geçen ay (diğerleriyle birlikte) gösterimi ile yaklaşmakta olan taktik RPG’de yer alacağı doğrulandı. Aşağıdaki fragmanda, Spider Man’in savaştaki yeteneklerini ve oyunda nasıl yetenekler kullanacağını görebilirsiniz. Bunun yanı sıra her kahraman için yayınlandığı için yakında daha detaylı bir video da bekliyoruz.

Marvel’s Midnight Suns Spider Man Videosu

Marvel's Midnight Suns

Yukarıda da bahsettiğim gibi hem Captain America hem de Iron Man için kahramanların ilgi odağı fragmanlarının ardından oynanış görüntüleri de yayınlandı ve her iki karakter de tarih odaklı videolar aldı, bu yüzden önümüzdeki günlerde Spider Man için de bu tür video yayınlandığında kaçırmamak için bizleri takip etmeye devam edin.

Marvel’s Midnight Suns, kart tabanlı dövüşü, Firaxis’in bilinen standart taktik stratejisi ile birleştirerek oyunculara ilginç bir deneyim sunacak. Ayrıca oyunda Marvel kahramanları ile boş zaman geçirme, onları kişisel düzeyde tanıma ve bağınızı güçlendirme şansınız da olacak.

Marvel’s Midnight Suns, 7 Ekim‘de PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak. Bir Nintendo Switch versiyonu da geliştirme aşamasında.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.