Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Spider Man Remastered PC Fiyatı Açıklandı (Ön Sipariş Başladı)

Sony, Spider-Man Remastered'ın PC versiyonu için özelliklerini detaylandırırken minimum gereksinimleri de gösteren yeni bir fragman yayınladı.

Spider Man Remastered PC fiyatı belli oldu ve Steam’den ön siparişler açıldı. Oyunu ön sipariş vererek Iron Spider Kostümü, Velocity Kostümü, Spider-Punk Kostümü, Spider-Drone Cihazı ve 5 beceri puanı kazanabileceksiniz.

PC’de Spider-Man Remastered, NVIDIA DLSS ve DLAA desteği, ultra geniş 12:9, panormanic 32:9 ve NVIDIA Surround çoklu ses desteği de dahil olmak üzere 12 Ağustos’ta piyasaya çıktığında oyuncuların dört gözle bekleyecekleri platforma özel bazı bonuslarla birlikte gelecek. Bunun yanı sıra, açıkçası ülkemiz için konuşmak gerekirse Spider Man Remastered PC fiyatı biraz üzecek.

Spider Man Remastered PC Fiyatı Ne Kadar?

Spider Man Remastered PC Fiyat
Oyunun fiyatı beklenenin biraz üzerinde açıklandı.

Resmi olarak Türkçe dil desteği yer almayacak olan yapımın Steam‘de ön sipariş fiyatı 499 TL olarak açıklandı. Açıkçası Days Gone, Horizon Zero Dawn ve God of War gibi yapımların ülkemizde hem Türkçe hem de 329 TL gibi bir fiyat etiketiyle çıkması bu oyuna yönelik beklentileri de arttırmıştı. Türk oyuncular, oyunun fiyatının bu seviyelerde olmasını bekliyordu.

Gelişmiş gölgeler ve çeşitli kalite modlarına sahip, çarpıcı ışın izlemeli yansıma seçenekleriyle şehir fazlasıyla canlı hissettirecek. Bunun yanı sıra 16:9, 16:10, 21:9, 32:9 ve 48:9 çözünürlükleri dahil olmak üzere tüm monitörler desteklenecek.

Spider Man Remastered PC sistem gereksinimleri içeriğimize giderek oyunun minimum ve önerilen gereksinimlerini öğrenebilirsiniz. Oyunun PC fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.