Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’s Midnight Suns Iron Man Videosu Yayınlandı

Firaxis ve 2K, Marvel’s Midnight Suns'ta Iron Man'in savaş yeteneklerini de sergileyen detaylı bir oynanış videosu yayınladı.

Bu ayın başlarında Firaxis Games ve 2K Games, yakında çıkacak olan Marvel’s Midnight Suns‘ta oynanabilir başlıca karakterlerin her birini, her birine adanmış bir dizi video ile sergileme sürecini başlattı.

Firaxis, yeni bir fragman ve derin bir oynanış videosu ile Kaptan Amerika’yı detaylıca tanıttıktan sonra, ilk tanıtım fragmanını almış olan Tony Stark namı diğer Iron Man’e geçti. Video oldukça detaylı olduğu için ünlü Demir Adam’ın savaşta kullanabileceği yetenekleri ve oynanış mekaniklerini detaylıca görme şansı yakaladık.

Marvel’s Midnight Suns Iron Man Özellikleri Neler?

Marvel's Midnight Suns

2K, diğer şeylerin yanı sıra süper kahramanın savaş mekaniklerinin nasıl çalıştığına odaklanan uzun bir video yayınladı. Iron Man’i diğerlerinden ayıran şey, kartları kullandıktan sonra atmak yerine yeniden kart çekme yeteneği olacak. Buradaki anahtar ayrıntı, kartları her yeniden çektiğinde benzersiz güçlendirmeler alması ve savaşlar devam ettikçe onları giderek daha güçlü hale getirmesi olacak.

Marvel’s Midnight Suns’ta Iron Man’in kartları yeniden çekme yeteneğini yüksek hasar verme yetenekleriyle birleştirince, hesaba katılması gereken müthiş bir güç olacak. Aslında, onu iyi kullanır ve yeteneklerini akıllıca geliştirirseniz, onun etrafında kolayca bir ekip kurabileceksiniz. Aşağıdaki videoda daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

Marvel’s Midnight Suns, 7 Ekim’de PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak. Bir Nintendo Switch versiyonu da henüz geliştirilme aşamasının ortalarında.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.