Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Marvel’s Midnight Suns’tan Kaptan Amerika’lı Fragman

Marvel’s Midnight Suns'ta Kaptan Amerika ile tek bir atışla kalkanı birkaç düşmandan sektirin veya İlk İntikamcı olarak elementel saldırılarla hücum edin.

Marvel’s Midnight Suns için Steve Rogers, diğer ismiyle Kaptan Amerika’ya odaklanan kısa bir yeni fragman yayınlandı. İlk İntikamcı olan Süper Asker, Lilith ve güçleriyle savaşmak için Midnight Suns’a katıldı. Fragmanda kahramanın çeşitli yeteneklerini görebilirsiniz.

Kaptan Amerika, kalkanına vurarak düşmanlarının dikkatini çekebilecek. Bununla birlikte, Kalkan Atışı ile birden fazla düşmanı vurabilecek ve bir Kalkan Darbesi ile düz bir çizgide düşmanların üzerinden hücuma geçebilecek. Belki de kalkanındaki rünler nedeniyle saldırılar, güçlerine daha fazla güç katan ateş hasarıyla dolu olacak.

Marvel’s Midnight Suns: Kaptan Amerika Fragmanı

Marvel's Midnight Suns

Marvel’s Midnight Suns, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve PC için 7 Ekim’de çıkış yapacak ve Nintendo Switch sürümü de daha sonraki bir noktada piyasaya sürülecek. Son zamanlarda, yaratıcı lider Jake Solomon, her ikisi de Darkhold’a sahip olmasına rağmen, oyun ile Doctor Strange in the Multiverse of Madness arasında bir bağlantı olmadığını söyledi.

XCOM geliştiricisi Firaxis’in yeni oyunu olan Marvel’s Midnight Suns, The Hunter adlı özelleştirilebilir bir karakterin yanı sıra Wolverine ve Iron Man’den Blade ve Ghost Rider’a kadar pek çok Marvel kahramanına sahip olacak. Oyunda, Lilith’e ve bir dizi şeytani güce karşı kahramanlar topluluğuna liderlik edeceksiniz.

Oyun, Firaxis’in geliştirdiği bir taktik RPG oyunu olacak. Marvel Universe’nin karanlık tarafında yer alan oyun, oyuncuları, Dünya’nın yeraltı dünyasına karşı son savunma hattı olan Midnight Suns ile birlikte ve onların arasında yaşarken doğaüstü güçlere karşı yüz yüze getirecek.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.