Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Knights of Honor 2: Sovereign Fragmanı Yayınlandı

THQ Nordic, Knights of Honor 2: Sovereign isimli orta çağ RTS oyununun oynanışını gösteren yeni bir fragman yayınladı.

Knights of Honor 2: Sovereign için ilk detaylı fragman yayınlandı. Video oyunu yayıncısı THQ Nordic kısa süre önce THQ Nordic Digital Showcase 2022 adlı yaz oyun etkinliği yaptı. Destroy All Humans 2 gibi beklenen oyunlar da dahil olmak üzere oyuncuların görmeyi bekleyebilecekleri her türlü yeni oyununu sergiledi.

RTS oyunu, Creative Assembly Sofia tarafından geliştirilen ilk Knights of Honor’un devamı olarak 2019’da duyuruldu ve Creative Assembly Sofia tarafından ilk oyun üzerinde çalışan geliştiricilerle birlikte geliştirilmeye başlandı. Bununla birlikte, Knights of Honor 2 için kısa bir tanıtım fragmanının yanı sıra oynanış görüntüleri de görebildik.

Knights of Honor 2: Sovereign Fragmanı

Knights of Honor 2

Fragman, oyuncunun karakterine danışmanlık yapacak bir dış ses tarafından seslendirildi. Oyuncunun komşu bir krallığı işgal etmeyi planladığını, ticaret yolları oluşturduğunu ve başka bir krallıkta ayaklanmaya neden olduğunu göstererek başladı. Tabii ki fragman, oyuncuların ordularını savaşa katabilecekleri ve yönetebilecekleri mücadeleyi de gösterdi.

Oyuncular, kuvvetlerinin doğrudan kontrolünü ele geçirebilecek ve aksiyon dolu RTS savaşında ordularına liderlik edebilecek. Rakiplerine karşı, düşmanı atlı birimleriyle kuşatmak veya kale duvarlarını ölçeklendirmek için asker göndermek gibi tanıdık RTS taktiklerini kullanabilecek.

THQ Nordic Digital Showcase sunucuları da oyunla ilgili bazı detayları paylaştı. Özellikle Knights of Honor 2: Sovereign, oyuncuların krallıklarını Avrupa, Kuzey Afrika ve Asya’nın bazı bölgeleri arasından seçebilecekleri Orta Avrupa’da geçecek. Oyuncular kraliyet ailesinin reisi olacak ve kraliyet mahkemelerine katılmak için kendi mareşallerini, tüccarlarını, din adamlarını, diplomatlarını ve casuslarını atayabilecek.

Oyuncular, kurnaz diplomasi veya acımasız fetih yoluyla nasıl hükmetmek istediklerini seçebilir ve Knights of Honor 2: Sovereign’da oyun deneyimini “taze” tutacak çoklu oyun modlarında arkadaşlarıyla çevrimiçi oynayabilecek. Son olarak oyunun tamamen Türkçe dil desteğiyle çıkış yapacağını da hatırlatmış olalım!

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.