Knights of Honor II – Sovereign PC İçin Duyuruldu!

Knights of Honor II – Sovereign PC platformu için Steam'de sergilenmeye başlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Günümüzün en popüler oyun yayıncıları arasında yer alan THQ Nordic yeni yıl için birbirinden yeni bombalar patlatmaya devam ediyor. Ünlü yayıncı Gamescom 2019’da 2020’de piyasaya süreceği oyun olan Knights of Honor II – Sovereign’i tanıttı.

blank

Gamescom 2019’da strateji ve simülasyon oyunu olarak ifade edilen Knights of Honor II – Sovereign duyuruldu. Birbirinden farklı onlarca oyunun tanıtıldığı dijital oyun fuarında sahne alan THQ Nordic en yeni oyunlarından birisi olan Knights of Honor II – Sovereign’i tanıttı. Bilgisayar platformu oyuncuları için 2020 yılında lansmana çıkacak olan yapım, Steam üzerinde sergilenmeye de başlandı.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olmak üzere oyunculara farklı oyun deneyimleri sunacak olan yapımda orta çağ savaşlarına katılacağız. Oyuncular taktiksel ve stratejik anlamda bazı kararlar alacak ve oyun içerisinde bu kararları uygulayarak diğer rakiplerine karşı üstünlük kurmaya çalışacaklar. Gerçek zamanlı olarak Avrupa’nın kontrolünü ele geçirmeye çalışacak, krallığımızı genişletmek ve yükseltmek için adımlar atacağız.

Oyun Black Sea Games imzası ile geliştirilirken PC’ye özel olacağı ifade ediliyor.

Oyunun sistem gereksinimleri henüz paylaşılmadı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol