Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dağcılık Oyunu Insurmountable Konsollara Çıktı: Tüm Detaylar

Yayıncılığını Daedalic Entertainment'ın yaptığı ve daha önce PC'ye çıkan dağcılık oyunu Insurmountable artık tüm konsollarda.

Yayıncılığını Daedalic Entertainment’ın ve geliştiriciliğini ByteRockers Games ekibinin üstlendiği tırmanma oyunu Insurmountable çıkışını gerçekleştirdi. Ortaya çıkan detaylarla beraber oyunun PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Switch için 25 dolarlık fiyat etiketiyle bizlere sunulduğuna aktarabiliyoruz. Dikkat çekici görsellerle ve animasyonlarla beraber eğlenceli bir tırmanma deneyimi bizleri bekliyor.

Oyunun konsol sürümü ilk olarak 29 Nisan 2021 tarihinde piyasaya sürülen PC sürümünün tüm içeriklerini bünyesinde barındırıyor. Aynı zamanda tüm güncellemeler konsol sürümünde de yer alıyor. Zirveye doğru ulaşabileceğiniz ve rastgele oluşturulan dünyalarla beraber her bir oyunda farklı bir deneyim elde edebileceğiniz yapımda, temel olarak tırmanma ekipmanları ile yukarılara doğru çıkmaya çalışıyor ve dinamik koşullarla beraber de her tırmanış farklı zorlukları beraberinde getiriyor.

Insurmountable’da Her Adım Çok Önemli

Insurmountable, temel olarak dağcılık mekaniklerini bizlere sunuyor ve oyunda dinamik hava durumunun ve gündüz ve gece sisteminin olduğundan bahsedebiliyoruz. Aynı zamanda rastgele oluşturulan çok sayıda olay sayesinde hiçbir tırmanışın aynı olmadığını aktarabiliyoruz. Çoğu Roguelite türü oyunda oyuncular düşman ordularıyla beraber kapışırken, bu yapımda her adımınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü attığınız yanlış bir adım ne yazık ki ölümünüze sebep olabiliyor.

Kararlarınızın her daim önemli olduğu ve nereye adım atacağınıza oldukça dikkat etmeniz gereken yapımda karakterimizin temel becerileri bulunuyor ve aynı zamanda arka planda 3 farklı karakterin olduğundan bahsedebiliyoruz. Her bir karakterin farklı hayat hikayeleri, geçmiş maceraları, ekipmanları ve daha fazlası yer alıyor. Bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız oyuna göz atmanıza ve bir şans vermenizde fayda var.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.