Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fallout 76 Neden Bu Kadar Sevildi? Oyuncular Akın Ediyor

Bethesda ve Amazon işbirliği kapsamında hayranlara sunulan dizinin etkisiyle Fallout 76'ya oyuncular akın ediyor.

Yayıncı ve geliştirici Bethesda, seri kapsamında yeni dönüm noktalarına ulaşmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere Fallout serisini temel alan yeni dizi 11 Nisan tarihinde Türkiye’de yayımlandı. Amazon Prime Video işbirliği kapsamında sunulan dizinin ilk sezonu çok sevildi ve hayranlar tarafından oldukça beğenildi. Dizinin etkisiyle seri içerisinde yer alan oyunlara yeni kullanıcılar akın etti ve kullanıcılar seriyi yeni dönüm noktalarına ulaştırmaya devam ediyor.

Açıklanan detaylara göre geçtiğimiz günlerde çevrimiçi çok oyunculu bir yapıyı bünyesinde barındıran Fallout 76 oyunu büyük bir başarıya imza atıyor. Ortaya çıkan bilgilerle beraber 24 saat içerisinde 1 milyondan fazla yeni oyuncu projeye akın ediyor ve kayıt oluyor. Büyük bir dönüm noktasına ulaşan yapım için geliştirici ekip herkese teşekkürlerini sunuyor.

Fallout 76 Sunucuları Doldu Taştı

Bethesda ekibi Twitter üzerinden yayınlanan yeni bir gönderide “Bizimle birlikte Fallout 76’da tek bir günde maceraya atılan bir milyondan fazla kişiye teşekkür ederiz” ifadeleri yer alıyor. Aynı zamanda gönderin altındaki başka bir mesajda “Tüm Fallout oyunlarında tek bir günde neredeyse beş milyon” ifadeleri yer alıyor. Heyecan verici seri, dizinin etkisiyle beraber büyümeye ve yeni kullanıcıları seriye dahil etmeye devam ediyor.

4733aa24 bf2e 4cc1 a869 180d3a5a

Fallout serisindeki çok sayıda oyunun oyuncu sayısında, Amazon’un Fallout TV şovunun 11 Nisan’da yayınlanmasının ardından büyük oranda artış görüldü. Dizinin ilk sezonu Rotten Tomatoes‘un %93 reytingi ve %88 izleyici puanıyla eleştirmenler ve izleyiciler tarafından iyi karşılandı.

Son olarak istatistik sitesi Luminate‘e (Variety aracılığıyla) göre 18 Nisan’da sona eren hafta boyunca izleyiciler dizinin sekiz bölümü boyunca neredeyse 2,5 milyar dakika izlendi ve bu sayı yaklaşık 5,2 milyon izleyiciye denk geliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.