Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dragon’s Dogma 2 İçin 25 Nisan Güncellemesi Yayımlandı

Dragon's Dogma 2 için yayımlanan yeni güncelleme oyunda yer alan Pawn'ların hareketlerini düzeltiyor ve diyalog parçaları ekliyor.

Capcom tarafından oyunculara sunulan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Dragon’s Dogma 2 için yeni güncellemeler yayınlanmaya devam ediyor. Şimdi ise 25 Nisan yaması oyunda yer alan birçok sorunu ortadan kaldırıyor ve bir dizi problemi düzeltiyor. Yamanın temel özelliklerine bakacak olursak, Pawn’ların davranışlarını ve diyaloglarını daha stabil hale getiriyor ve böylece oyuncular rahat bir nefes alıyor.

Güncellemenin detaylarına geçmeden önce herhangi bir performans iyileştirmesinin oyuna dahil edilmediğini aktarmamız gerekiyor. Dolayısıyla oyunun daha akıcı olmasını beklememeniz lazım. Ayrıca oyunda hala DLSS 3 Frame Generation desteği bulunmuyor, ilerleyen süreçte bu desteğin resmi olarak gelip gelmeyeceğini bilinmiyor. Ancak şu anda mod geliştiricileri tarafından bu desteğin eklendiğini aktarabiliyoruz.

Dragon’s Dogma 2 Yaması Pawn’lara Yönelik

Dragon’s Dogma 2 için yayınlanan yeni güncellemenin detaylarına bakacak olursak, ejderha salgınının yayılma olasılığının azaldığını ve ek olarak ekibinizde yer alan karakterlerin bu hastalıktan daha korunaklı bir şekilde sıyrıldığını aktarabiliyoruz. Bunun dışında salgının hızlı bir şekilde yayıldığını ve salgına etki eden kişilerin davranışlarını da etkilediğini söyleyebiliyoruz. Güncelleme aynı zamanda hastalığa sahip olan karakterleri kolayca tespit etmemizi sağlayan özellikleri bünyesinde barındırıyor.

Dragons Dogma II 2024 01 31 24 0

Bunun dışında oyunda yer alan temel sorunlar gideriliyor ve ek olarak mini haritanın çalışma biçiminde de birtakım değişikliklerin yapıldığı söz konusu. Ayrıca artık durum ekranında karakterlerinizin yüzlerini yakınlaştırabiliyor, onlara daha yakından bakabiliyor ve hem davranışlarında hem de diyaloglarında çok sayıda ayarlamanın olduğunu belirtebiliyoruz. Son güncelleme genel olarak oyunu daha kararlı hale getiriyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.