Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Kim Kardashian Mobil Oyunu, 10 Yılın Ardından Kapanıyor

İlk olarak 2014 yılında piyasaya sürülen Kim Kardashian: Hollywood mobil oyunu, yaklaşık 10 yılın ardından kapatılıyor.

Haziran 2014’te Amerikalı magazin yıldızı Kim Kardashian ve Glu Mobile tarafından piyasaya sürülen Kim Kardashian: Hollywood, nisan ayında kapatılacak. Artık kullanıcılara uygulama içi satın alma sunmayacak olan mobil oyun, çeşitli uygulama mağazalarından da kaldırılacak.

Eurogamer‘ın haberine göre telefonlarında Kim Kardashian: Hollywood yüklü olan kullanıcılar, oyuna 8 Nisan kadar erişmeye devam edebilecekler. Ayrıca K-Stars adındaki oyun içi sanal para birimini de kullanabilecekler. Fakat söz konusu tarihten sonra oyun tamamen kapatılacak ve erişilemez hale gelecek.

Kim Kardashian: Hollywood İçin Yolun Sonu

Kim Kardashian hollywood oyun

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Kardashian, “Son 10 yılda oyunu oynayan herkese minnettarım. Bu yolculuk benim için çok şey ifade ediyordu, ancak bu enerjiyi diğer tutkulara odaklamanın zamanının geldiğini fark ettim. Glu ekibine ve sahne arkasında başarılı olmak için özenle çalışan birçok kişiye teşekkür etmek istiyorum. Birlikte inşa ettiğimiz bu topluluktan sonsuza dek ilham alacağım” dedi.

Oyun genel olarak karışık incelemeler almış olsa da, kullanıcılar üzerinde bir etki yarattığını inkar edemeyiz. Kim Kardashian: Hollywood, piyasadaki ilk beş günü boyunca 1.6 milyon dolar kazanç elde etti. Ermeni asıllı Amerikalı magazin yıldızının popülaritesinden yararlanan oyun, yaklaşık 10 yılın ardından miadını doldurmuş oldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.