Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Honor of Kings, Ramazan Ayına Özel Etkinliğini Duyurdu

Mobil MOBA devi Honor of Kings, Ramazan ayına özel düzenlediği “Ramazan Buluşmaları” etkinliğiyle oyuncuları bir araya gelmeye davet ediyor.

Kısa süre önce Türkçe dil desteği ile birlikte ülkemizde çıkış yapan Honor of Kings, Ramazan ayına özel düzenlediği Ramazan Buluşmaları etkinliğiyle oyuncuları bir araya gelmeye davet ediyor. Tüm dünyada 100 milyondan fazla günlük aktif oyuncusu bulunan mobil MOBA devi, 25 Nisan’a kadar devam edecek etkinlik ile oyuna giriş yapan oyuncuları ödüllendirecek.

Çeşitli oyun içi etkinliklere katılarak görevleri yerine getirecek oyuncular, birbirinden farklı kostümler kazanma şansı da yakalayacak. Honor of Kings Ramazan ayı özel etkinlikleri İftar Yemeği ile başlıyor. 29 Mart – 14 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek bu tema etkinliğinde, oyuncular Yang Jian için özel olarak tasarlanmış Cengaver Kostümü ve yıldız taşları gibi öğeler elde etmek için görevleri tamamlayacak.

Honor of Kings Ramazan Ayı Etkinlikleri Başlıyor

İkinci etkinlik Top Ateşi olacak. Oyuncular 31 Mart’a kadar devam edecek bu etkinlikte oyuna her gün giriş yapıp, günlük ödüller alabilecekler. Son olarak Bingo kartlarını doldurmak için görevleri tamamlayacak oyuncular, Agudo’nun Epik Nehir Ruhları Kostümü ve diğer ödülleri kazanma şansı elde edecekler. Etkinlik ile oyuna iki yeni kostüm eklendi: Çöl Yolcusu Liu Bei ve Cengaver Yang Jian.

honor of kings ramazan etkinliği

Ayrıca 25 Nisan’a kadar oyun giriş yapan oyuncular da SNK evreninden dört muhteşem kostümü elde edecekler: Kızıl Ay Mai Shiranui, Akçaağaç Buzu Ukyo Tachibana, Geçmişin Aynası Nakoruru ve Sihirli Kılıç Charlotte. 5v5 mobil MOBA oyunu Honor of Kings’i App Store ve Google Play Store uygulama mağazalarından ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

Türkiye lansmanı hakkında açıklamalarda bulunan Honor of Kings’in Küresel Yayın Direktörü Neo Liu, “Türkiye’den Honor of Kings topluluğuna birçok yeni oyuncunun katıldığını gördük. Şimdi, Ramazan Buluşmaları gibi oyun içi etkinliklerle, hem mevcut oyuncuların hem de yeni katılanların keyifle deneyimleyebileceği yerel içerikler sunma sözümüzü yerine getirmek için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.