Horizon Forbidden West’te, Gwent Benzeri Kart Oyunu Olacak

Horizon: Forbidden West, NPC'lerle parti oyunları oynamamızı sağlayan sanal bir masa oyununa sahip olacak.

Guerrilla Games görünüşe göre kendi Gwent oyunlarını istediklerine karar verdi. Yani Horizon Forbidden West, NPC’lerle rekabet edebileceğimiz sanal bir masa oyununa sahip olacak.

Önce Türkçe dil desteğiyle çıkacağı açıklanan Horizon Forbidden West, Türk oyuncuları mutlu etse de açıklanan Türkiye fiyatı ile hevesimizi kursağımızda bırakmıştı. Neyse ki bu gelen kart oyunu haberiyle Gwent hayranı oyuncular biraz olsun sevindi.

Bilgiler oyunun resmi destek web sitesinden geldi. Sanal oyunun adının Strike olacağını ve serinin evrenindeki makinelerde modellenen ahşap ve metal heykelciklerle oynanacağını buradan okuyabiliyoruz.

Horizon Forbidden West Strike

Horizon Forbidden West: Strike Kart Oyunu

Oyunu oynadığımız esnada, Horizon Forbidden West dünyasında yaşayan birçok karaktere karşı maç oynama fırsatı bulacak. Ayrıca özel kutulu versiyonlara eklenen araçlardan biri de Strike figürleri olacak.

Şimdiye kadar mini oyunun oynanış mekaniği hakkında hiçbir şey açıklanmadı. Ayrıca ne kadar karmaşık olacağını değerlendirmek de zor. Gwent, bu türde iyi uygulanmış bir fikrin oyunu önemli ölçüde geliştirebileceğini gösterdi, bu nedenle Guerrilla Games’in eşit derecede iyi bir şey sunacağını umuyoruz.

Oyun, PlayStation 4 ve PlayStation 5 işin özel olarak geliştirildi ve 18 Şubat 2022’de çıkış yapacak. Ne yazık ki, standart PlayStation 4 sürümünün satın alınması bize ücretsiz bir PlayStation 5 yükseltmesi alma hakkı vermeyecek. Belirtilen ücretsiz yükseltme hakkı yalnızca Digital Deluxe, Collector’s ve Regalla sürümleri için mevcut olacak.

Bakalım Guerrilla Games bizler için nasıl bir kart oyunu hazırladı? Detaylar için bizleri takip etmeye devam edin.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol