Horizon Forbidden West’in Türkiye Fiyatı Üzdü

PlayStation 5 ve PlayStaion 4 için özel olarak çıkış yapacak olan Horizon Forbidden West için ön siparişler başladı. Bu vesileyle oyunun Türkiye fiyatını da öğrenmiş olduk.

Guerilla Games tarafından geliştirilen ve yayıncılığını ise Sony’nin üstlendiği PlayStation özel oyunu Horizon Zero Dawn’ın devam oyunu Horizon Forbidden West, ön siparişe açıldı.

Keşke ön sipariş başlamasaydı dedirten Türkiye fiyatı oyuncuları kızdırdı. Geçtiğimiz günlerde oyunun Türkçe dil desteği ile çıkış yapacağı haberini sizlere aktarmıştık. Bu haber ile birlikte sevinen oyuncuların, fiyatı görünce hevesleri kursaklarında kaldı.

Horizon Forbidden West Türkiye Fiyatı

Horizon Forbidden West Türkiye Fiyatı

Fiyatların maalesef alıştığımız düzeylerde ancak çok yüksek olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. PlayStation 5 için standart sürüm 699 TL olarak açıklanırken, PlayStation 4 için ise 599 TL olarak açıklandı.

Türkiye fiyatına aldanmayın, standart sürüm içerisinde sadece ana oyun mevcut. Bunun yanı sıra 789 TL vermeyi gözden çıkarıp Digital Deluxe Edition sahibi olmak isteyen oyuncular ise aşağıdaki özel eşyaları kazanacak:

  • Horizon Forbiden West PS4 & PS5 Sürümleri
  • Dijital Oyun Müziği ve Dijital Sanat Kitabı
  • Dijital Çizgi Roman
  • İki Carja Behemot Elit Eşya
  • İki Nora Fırtına Elit Eşya
  • Makine Çarpışması Taşı
  • Oyun İçi Ekstra Kaynak Paketi
  • Fotoğraf Modu Ekstra Özellikleri
Horizon Forbidden West Türkiye Fiyatı

Horizon Forbidden West Çıkış Tarihi

Horizon 2‘nin aksiyonu, stüdyonun önceki oyununda sunulan olaylardan sonra geçecek. Kıyamet sonrası dünyada denge yeniden kurulacak ve insanlar, hayvanlar ve makineler bir arada var olmaya çalışacak. Bununla birlikte, barış dönemi kısa uzun sürecek, ufukta tüm canlıları tehdit eden gizemli bir veba şeklinde yeni bir tehlike ortaya çıkacak. Bununla karşı karşıya kalacak olan ana karakterimiz Aloy, Amerika’nın batısına doğru uzun ve tehlikeli bir yolculuğa çıkmak zorunda kalacak.

Devam oyunu, PlayStation 5 ve PlayStation 4 için 18 Şubat 2022‘de çıkış yapacak. Yukarıda belirttiğimiz gibi oyun, Türkçe alt yazı desteğine sahip olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol