Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

God of War Ragnarök İnceleme Puanları Yayınlandı

Büyük bir merakla beklenen God of War Ragnarök incelemeleri sonunda yayınlandı. Büyük bir beğeni kazanan PlayStation özel oyunu, çoğu yayından tam puan almayı başardı.

9 Kasım’da PS4 ve PS5 için piyasaya sürülecek olan God of War Ragnarök incelemelerden yüzünün akıyla çıkmayı başardı. Yayınlar tarafından yapılan incelemelerin toplam bir değerlendirmesini sunan Metacritic, şu anda oyunu 94 puandan (toplam 117 inceleme) listeliyor ki bu, Santa Monica imzalı RPG’nin Elden Ring’ten sonra 2022’nin en yüksek puanlı oyunu olduğu anlamına geliyor.

FromSoftware’ın Game of Thrones yazarı George R.R. Martin ortaklığında geliştirdiği yeni oyunu, 96 Metascore ile zirvede yer alıyor. Bu ikisinin ardından Neon White (90), Norco (89) ve Xenoblade Chronicles 3 (89) geliyor. God of War Ragnarök incelemesine tam puan verenler arasında Gamerant, Game Informer, IGN ve The Independent gibi önemli yayınlar yer almakta.

God of War Ragnarök İncelemelerden Tam Puan Aldı

god of war ragnarök inceleme puanı

2018’deki selefinin doğrudan devamı olan ve Nors mitolojisine görkemli bir son getiren oyun, Demon’s Souls’un (92) önünde, Sony’nin en yüksek puanlı PS5 oyunu konumunda. Başlangıçtan finale uzanan sürükleyici hikayesi, oynanış mekanikleri, grafikleri ve çok daha fazlasıyla şimdiye kadarki en iyi PlayStation oyunlarından biri olarak nitelendirilen God of War Ragnarök, bir yıl fazladan beklememize değmiş gibi görünüyor.

Oyunun başlangıçta geçtiğimiz yıl piyasaya sürülmesi planlanmıştı, ancak yayıncı Sony ve geliştirici Santa Monica Studio, maksimum kalitede bir oyun sunmak gayesiyle çıkış tarihini 2022’ye erteledi. Ragnarök, resmi çıkışını 9 Kasım‘da gerçekleştirecek olmasına rağmen, ABD’deki bazı perakendecilerin oyunu erken piyasaya sürmesi hikaye hakkındaki önemli ayrıntıların ortaya çıkmasına neden olmuştu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.