Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Manor Lords Bambaşka Boyut Kazandı: VR Modu Yayımlandı

Slavic Magic ekibi tarafından geliştirme aşamasında bulunan Manor Lords için VR mod ortaya çıktı. Artık indirilebilir.

Derin strateji unsurları ve inşa etme mekanikleri ile karşımıza çıkan Manor Lords için muazzam bir mod yayınlandı. Orta Çağ temasını bizlere sunan yapım geçtiğimiz hafta Steam platformu üzerinden erken erişim olarak çıktı ve kısa süre içerisinde büyük bir hit haline geldi. Şimdi ise oyunda kullanabileceğiniz ve bambaşka bir boyuta ulaşabileceğiniz VR modu paylaşıldı.

Unreal Engine 4 tarafından desteklenen ve Slavic Magic ekibi tarafından geliştirme aşamasında bulunan Manor Lords, hem oyuncular tarafından hem de yayıncılar tarafından çok oynanan yapımlar arasında bulunuyor. Yeni mod ile beraber oyun 6DOF VR’de oynanabiliyor. Ayrıca şu anda yalnızca klavye ve fareyle oynanabiliyor. Dolayısıyla mod geliştiricilerinin hareket kabiliyeti için yeni destekler eklemesi gerekiyor.

Manor Lords Büyük Hit Oldu

Dikkat çekici bir mod olarak karşımıza çıkan VR sürüm muhakkak denenmesi gereken içerikler arasında yer alıyor. Geliştirici ekip ilerleyen süreçte oyuna resmi VR desteği ekler mi eklemez mi bilinmiyor ancak şu an için kullanabileceğiniz en iyi modlardan biri olarak görülüyor. Mod dikkatinizi çektiyse buradan indirebilir ve kolay bir şekilde kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Böylece oyunu tamamen başka bir boyutta oynayabilirsiniz.

Manor Lords feature

Mod temel olarak Praydog tarafından sunulan UEVR Beta programını kullanıyor. Yani VR modu bu oyuna özel olarak çıkış yapmadı ancak uyarlandı diyebiliriz. Yazılım ayrıca birçok oyuna destek de sunuyor. Desteklenen oyunlara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kapsamlı mekanikleri içeren Manor Lords, Türkçe dil desteği ile beraber bizlere sunuluyor. Oyunda iklimlerin değiştiği, şehirlerin yükseldiği, mevsimlerin geçtiği ve topraklara hükmedebildiğimiz bir yapı yer alıyor. Her bir oyuncunun farklı bir deneyim elde edebileceği yapımda gidişata tamamen siz yön verebiliyorsunuz. Oyuna şu anda Steam platformu üzerinde yüzde 25’lik bir indirimle 15 dolardan satışta olduğunu aktaralım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.