Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Oynaması Ücretsiz Star Wars Hunters Çıkış Tarihi Belli Oldu

Yayıncılığını Zynga'nın üstlendiği Star Wars Hunters'ın çıkış tarihi açıklandı. Oyun mobil cihazlara ve Switch konsoluna geliyor.

Yayıncılığını Zynga‘nın üstlendiği ve geliştiriciliğini NaturalMotion ve BossAlien ekiplerinin yaptığı Star Wars Hunters‘ın çıkış tarihi açıklandı. Ortaya çıkan detaylara göre yapım 4 Haziran tarihinde Switch, iOS ve Android cihazları için piyasaya sürülmeyi bekliyor. Evreni genişletecek olan bu yapım tamamen aksiyon ve rekabetçi odaklı bir yapıyla bizlere sunulmak isteniyor.

Oynaması ücretsiz bir şekilde bizlere sunulan Star Wars Hunters, üçüncü şahıs kamera bakış açısıyla beraber oyunculara tüm karakterleri gösteriyor. Rekabetçi arena savaşı sistemi ile ön plana çıkacak olan yapım, galaksinin dört bir yanından en iyi avcılara ev sahipliği yapıyor. Arena içerisinde dikkat çekici karakterleri elimize alabiliyor, Vespaara gezegenini keşfetmeye hazırlanıyor ve macera dolu içeriklerle karşılaşabiliyoruz.

Star Wars Hunters Hayranlara Hitap Ediyor

Vespaara gezegeninde yer aldığımız yapımda ekibimizle beraber kendi becerilerimizi ve taktiklerimizi ön plana çıkarabileceğimiz bir yapı oluşturabiliyoruz. Star Wars dünyalarını çağrıştıran bir dizi macera dolu savaş alanında rakiplerimizi dize getirebiliyoruz. Takımları karıştırabildiğimiz, eşleştirebildiğimiz, kendi stratejilerimizi ön plana çıkarabildiğimiz ve daha fazlasını yapabildiğimiz oyun tamamen hayranlara hitap ediyor.

Star Wars Hunters release date

Oyunda kullandığımız avcıları istediğimiz şekilde özelleştirebiliyor ve kişiselleştirebiliyoruz. Rekabetçi arena mücadelesinin önemli bir parçası haline gelebileceğimiz yapımda aynı zamanda kendi gemimizi yükseltebiliyor ve etkinliklere göz atabiliyoruz. Öte yandan oyunun çıkış tarihini belirten yeni bir fragman yayınlanmış durumda. Bu içeriğe aşağıdan göz atabilirsiniz.

Son olarak yapım içerisinde 4 farklı oyun modu bulunuyor. Squad Brawl adlı oyun modunda 20 öldürmeye ulaşan ilk takım kazanıyor. Dynamic Control adlı modda ise takımlar dönüşümlü olarak kontrol noktalarını ele geçirmeye çalışıyor ve en çok ele geçiren takım kazanan oluyor. Bu tarz oyun modları ile beraber yapım eğlenceli bir yapıyı bünyesinde barındırıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.