Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Batman Arkham Shadow Resmi Olarak Duyuruldu!

Camouflaj ve Oculus Studios tarafından ortaklaşa geliştirilen Batman Arkham Shadow resmi olarak duyuruldu. Tam tanıtım Haziran'da.

Camouflaj ve Oculus Studios tarafından ortaklaşa geliştirilen Batman: Arkham serisinin bir sonraki oyunu Batman Arkham Shadow, VR için duyuruldu. Yepyeni içerikleriyle ve aksiyon tarzıyla beraber bizlere sunulmak istenen projenin tam tanıtımı Haziran ayında yapılacak. Ortaya çıkan ilk detaylara göre bu yapım Meta Quest 3 sanal başlığına özel olacak ve 2024’ün sonlarında piyasaya sürülecek.

VR projesi için açıklanan detaylar arasında şu ifadeler yer alıyor: “Şeytan sokaklarda kol geziyor. Gotham şehri ise tehlikede. Onu kurtarabilecek olan tek kişi sensin.” Batman Arkham Shadow, 7 Haziran tarihinde Birleşik Krallık’ta gerçekleştirilecek ve Geoff Keighley‘nin sunacağı Summer Game Fest Live etkinliği kapsamında resmi olarak tam bir şekilde duyurulacak. Böylece tüm detaylarla beraber bizlere sunulacak.

Batman Arkham Shadow Seri Oyunu Mu Olacak?

Ortaya çıkan yeni oyunun Rocksteady stüdyosu tarafından geliştirilen Batman: Arkham serisinin hikayesine bağlanıp bağlanmayacağı şu an için belli değil. Batman Arkham Shadow, orijinal PlayStation VR başlığıyla birlikte piyasaya sürülen Batman: Arkham VR’den sonra Arkham adını taşıyan ikinci VR oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Batman Arkham Shadow

Öte yandan geçtiğimiz hafta Meta, Quest başlığına güç veren işletim sistemi Meta Horizon OS’yi üçüncü taraf donanım üreticilerine açtığını duyurdu. Geldiğimiz noktada Xbox, Lenovo ve Asus, farklı kullanım durumları için yeni karma gerçeklik cihazları geliştirmeye hazırlanan ilk ortaklar arasında yer alıyor.

Xbox ve Meta geçen yıl Xbox Cloud Gaming‘i (Beta) Meta Quest’e getirmek için bir araya geldi. Bu hamleyle kullanıcıların Xbox oyunlarını büyük bir 2D sanal ekranda karma gerçeklikte oynamasına olanak tanıdı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.