Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Game of Thrones Dizisi House of the Dragon’dan Yeni Fragman

Popüler dizi Game of Thrones'tan esinlenen yeni yapım House of the Dragon için detaylı bir fragman yayınlandı. Fragmanda bolca aksiyon ve ejderhaya yer verildi.

Game of Thrones dizisindeki dönemden 300 yıl önce geçecek olan ve Targaryen‘leri konu edinen House of the Dragon’un ilk tam fragmanı yayınlandı. Dizide; güce aç Targaryenler, oldukça karmaşık savaşlar ve bol miktarda ateş püskürten ejderhalar var. Ejderhaları eğitmekle ünlü bir aileye dayanan dizi, Game of Thrones‘a kıyasla ejderhalara daha çok odaklanmış. Fragmanda ejderhaları uçarken; birkaç savaş alanını ateşe verirken, soylu Targaryenleri taşırken ve birbirleriyle savaşırken görüyoruz.

House of the Dragon, 21 Ağustos‘ta HBO’da yayınlanmaya başlayacak. Ve dizinin ilk sezonu toplam 10 bölümden oluşacak. George R.R. Martin‘in Fire & Blood adlı romanından uyarlanan dizi, GOT hayranları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Hikaye, Targaryen Hanesi için sonun başlangıcını, ailenin Ejderhaların Dansı olarak bilinen iç savaşına götüren başlangıcını anlatıyor. Yeni sezona ilk bakışımızı mayıs ayında yayınlanan bir fragmanda gördük.

Yeni Game of Thrones Dizisi 21 Ağustos’ta Başlıyor

House of the Dragon

Mayıs ayında yayınlanan fragman ise, savaşın başlangıcı hakkında bilgi verdi ve yeni karakterleri tanıttı. Bu karakterden ikisi Prenses Rhaenyra Targaryen ve amcası Daemon Targaryendı. Daemon, ilk fragmanda kasvetli bir sesle: “Tanrılar, krallar, ateş ve kan. Bizi rüyalar kral yapmadı, ejderhalar yaptı” diyordu.

Yayınlanacak olan dizide Matt Smith, Daemon rolünde; Emma D’Arcy ise Rhaenyra rolünde oynuyor. Baş kahramanlara Alscent Hightower rolünde Olivia Cooke ve King Viserys I rolünde Paddy Considine eşlik ediyor. Diğer oyuncular arasında Graham McTavish, Rhys Ifans, Eve Best ve Sonoya Mizuno yer alıyor.

House of the Dragon Fragmanı

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.