Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fallout Dizisinin Etkisiyle Oyuncu Sayısı Yüzde 200 Arttı!

Bethesda tarafından oyunculara sunulan Fallout serisi çok oynanmaya ve satmaya devam ediyor. Kıyamet sonrası bir ortamda geçen ve nükleer bir saldırı sonrasında hayatta kalma mücadelesiyle karşı karşıya kalan grupların yaşam mücadelesini konu alan serinin dizi uyarlaması, bildiğiniz üzere 11 Nisan tarihinde hayranlara sunuldu. Vizyon tarihi ile beraber oyuncular serinin oyunlarına akın etti.

Amazon Prime Video işbirliği kapsamında hayranlara sunulan birinci sezonla beraber tüm bölümler şu anda izlenebilir durumda. Prime aboneliğiniz varsa doğrudan ilk sezonun tüm bölümlerini izleyebilir ve nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz. Genel olarak bakacak olursak dizinin reytingleri oldukça yüksek ve kabul edilebilir durumda. Hayranların da bir hayli beğenisini kazanmış diyebiliriz.

Fallout Oyunlarına Oyuncu Akını

Geldiğimiz noktada dizinin ilk sezonunun yayınlanması ile beraber serinin oyunlarına büyük bir oyuncu grubu akın etti. Franchise’ın yeni oyunları olarak kabul edilebilen Fallout 4 ve Fallout 76 oyunları son birkaç hafta içerisinde oldukça büyük oyuncu kitlesine ulaştı. Yüzde 200’lük bir artış gösteren bu oyunların kullanıcı sayısı dizinin etkisiyle beraber çığ gibi büyümeye devam ediyor.

Fallout43

Çok oyunculu proje 76, yakın zamanda büyük bir güncelleme aldı ve bu güncellemenin etkisiyle beraber oyuncular, kıyamet sonrası ortamlara geçiş yapmaya hazırlandı ve dizinin heyecanı ile beraber kendini kaptırdı. Oyuncu sayılarının artışına göz atacak olursak bu rakamlar

  • Fallout 4: 18,000’den 43,000’e
  • Fallout 76: 10,000’den 19,161’e
  • Fallout 3: 813’ten 2,501’e yükseldi.

Son olarak Fallout’un dizi uyarlaması milyonlarca insanı seriye bağladı ve yeni oyuncuların uğrak noktası oldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.