Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Keanu Reeves, Sonic 3 Filminde Shadow’u Seslendirecek

Sonic 3 kadrosuna John Wick ve Cyberpunk 2077 oyuncusu Keanu Reeves dahil oluyor. Yeni film merakla bekleniyor.

İkonik Sonic karakterini hemen hemen hepiniz bilirsiniz. Kirpi Sonic olarak da bilinen karakterin evreni genişlemeye devam ediyor. Hem oyun projelerinin hem de film uyarlamalarının geliştirildiği bu süreçte yapım aşamasında bulunan Sonic 3 filminden yeni detaylar ortaya çıktı. Edinilen bilgilere göre Keanu Reeves, Sonic the Hedgehog 3’ün kadrosuna katıldı.

The Hollywood Reporter tarafından ortaya çıkan bilgilere göre John Wick ve Cyberpunk 2077 oyuncusu üçüncü filmde Shadow the Hedgehog’u seslendirecek. Haber, Paramount’un geçtiğimiz hafta CinemaCon sırasında Sonic 3 görüntülerini ilk kez göstermesinin ardından bizlere ulaştı. Bu görüntülerle Jim Carrey’nin canlandırdığı “Dr. Robotnik’in Sonic 2 olaylarından sonra depresyona girdiği ve formdan düştüğü” anlaşıldı.

Sonic 3 Merakla Bekleniyor

Merakla beklenen Sonic 3’ün yönetmeni Jeff Fowler geçtiğimiz günlerde yeni filmin çekimlerinin tamamlandığını duyurdu. Daha önce açıklanan detaylara göre Sonic the Hedgehog 3, 20 Aralık 2024‘te ilk etapta sinemalarda gösterime girecek. Serinin bir önceki filmi Sonic the Hedgehog 2, ABD’de tüm zamanların en yüksek hasılat yapan projeleri arasında yer alıyordu, Super Mario Bros. Filmi tarafından geçilmeden önce zirveye oynuyordu.

shadow

Diğer taraftan VGC röportajında filmlerin başarısı hakkında yorum yapan Sonic Team’in patronu Takashi Iizuka, çeşitli zorlukların yaşandığını ancak bunların üstesinden gelindiğini aktardı. Ayrıca filmlerin başarısı nedeniyle seriye hiç aşina olmamış kişilerin akın etmeye başladığını ve bunun da motive eden unsurlar arasında bulunduğunu ifade etti.

Sonic 3 filmi şu anda beklenen yapımlar arasında bulunuyor. Hem gerçekçi hem de animasyon tarzıyla beraber dikkatleri bir hayli üzerine çekiyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.