Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elden Ring’i 2,5 Saatte Seviye Atlamadan Bitiren Oyuncu!

2022'nin en başarılı oyunu olan Elden Ring, bir hız koşucusu tarafından 2,5 saatte bitirildi. Oyuncu, ilk bossu öldürmeyi bile başardı.

Bir oyuncu Elden Ring‘i iki buçuk saatte seviye atlamadan ve tek bir vuruş bile yapmadan tamamladı. Genelde bosslardan ve tüm alanlardan kaçınarak oyunu hızla geçen bazı hız koşucularının aksine, kuşkusuz bir uzman gibi oynadı. Oyunu hiç vurulmadan tamamlayan oyuncu, Grafted Scion bossunu öldürmeyi başardı.

Hız koşucusu Kotaku’ya şunları söyledi: “Dark Souls 1’den başlayarak 2020’den beri From Software oyunlarında isabetsiz koşular ve hızlı koşular yapıyorum. Kişisel olarak geliştiricilerin oyunda ilerlemek için geçmemizi istediği şeylerle savaşmayı tercih ediyorum.’‘ Pratik yapmak için oldukça zaman harcadığını belirten oyuncu, diğerlerine nazaran meydan okuduğu için gururlu olduğunu söyledi.

Elden Ring Yayıncısı Siber Saldırıya Uğradı

Elden Ring

Hız koşucusu, düşmanı sendeleyen bir yapıya odaklanarak başarı elde etti. Oyuncunun keşfettiği bu zayıf noktada düşmanlar etkinken mesafesini koruyabiliyor ve sendeleyip yere düştüklerinde onlara hasar verebiliyor. 2022’nin en çok satan oyunu Elden Ring; Araştırma firması NPD Group’a göre, pazardaki ilk beş ayının dördünde dolar satışlarında birinci oldu.

Hala yılın zirvesinde kalmaya devam eden oyun, güncellemelerle yenilenmeye devam ediyor. Bu haftanın başlarında Elden Ring yayıncısı Bandai Namco, bilgisayar korsanları tarafından hedef alındığını doğruladı ve sunucularında gizli bilgilere erişildiğini itiraf etti. Bu trajik olay, stüdyoyu oldukça sarstı. Bu kadar başarılı bir dönemin ardından bilgisayar korsanlarının hedefi olmak şaşırtıcı değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.