Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elden Ring Oyuncusundan Dünya Rekoru! 9 Dakikada Bitirdi

Bir oyuncu, Elden Ring'i 9 dakikanın altında bir sürede bitirmeyi başardı.

Elden Ring speedrun rekorlarına bir yenisi daha eklendi. YouTube’da 285 bin abonesi bulunan Distortion2, FromSoftware’ın yeni rol yapma oyununu 8 dakika 56 saniyede bitirerek yeni bir dünya rekoruna imza attı.

Distortion2, Elden Ring piyasaya sürüldüğünden bu yana çeşitli speedrun rekorlarına imza attı. Yaklaşık bir hafta önce 18 dakikada oyunu bitiren YouTuber, sadece iki gün önce bu süreyi 12 dakika 13 saniye düşürmüştü. Rekorunu geliştiren oyuncu, speedrun’ı 9 dakikanın altına indirmeyi başardı.

Yeni Speedrun Rekoruna Bir Hata Yardımcı Oldu

elden ring speedrun rekoru

Oyuncu, bu süreye zip hatasından yararlanarak ulaştı. Son günlerde ortaya çıkan bu sorunun kaynağı henüz bilinmiyor, ancak temelde oyunun büyük bölümlerini atlayarak haritada gezinilmesini sağlıyor. Yeni speedrun rekorunda yalnızca bir boss dövüşü var. Fakat bunun da atlanabileceğine dair çeşitli teoriler var.

Zip hatası, oyunun sonlarındaki bu boss’un dünya haritasının altında ortaya çıkmasını sağlamak için da kullanılıyor. Bu da, herhangi bir dövüş olmadan ölmesine yol açıyor. Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici FromSoftware, nedeni henüz bilinmeyen bu hatayı bir sonraki yamada düzeltebilir.

Elden Ring oynarken karşılaşabileceğiniz hatalar ve çözümleri için rehberimizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca oyun zevkinizi ikiye katlayacak olan Elden Ring hileleri de ilginizi çekebilir.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.