Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elden Ring Türkçe Yama Çalışması Tamamlandı!

FromSoftware'ın beğeni toplayan yeni fantastik rol yapma oyunu Elden Ring için yapılan Türkçe yama çalışması tamamlandı. Çeviri, metin kontrollerinin ve ön test aşamasının tamamlanmasının ardından yayınlanacak.

Heyecanla beklenen Elden Ring Türkçe yama için çalışmalar nihayet tamamlandı. Geçtiğimiz mart ayında başlayan süreç, artık sona ermiş bulunuyor. Yamanın arkasındaki Anonymous Çeviri ekibi, metin kontrollerini ve ön test aşamasını tamamladıktan sonra Elden Ring Türkçe yama kurulumu dosyasını test sürümü olarak yayınlanacaklarını açıkladı.

Kontrolleri en kısa zamanda tamamlamak için ellerinden geldiğince hızlı bir şekilde çalıştıklarını belirten ekip, yamanın ön kayıt aşamasından alınmış bir oyun içi video paylaştı. Anonymous Çeviri ekibi tarafından hayata geçirilen yama, FromSoftware’ın yeni RPG’si Elden Ring‘i yüzde 100 Türkçe olarak deneyimlemenizi sağlıyor. Menülerden karakterlerin diyaloglarına, hikaye görevlerinden diğer içeriklere kadar her şey Türkçe’ye çevrilmiş durumda.

Elden Ring Türkçe Yama Yakında İndirilebilecek

elden ring türkçe yama

Hikayesi ve dünyası, Game of Thrones yazarı George R. R. Martin’in desteğiyle tasarlanan fantastik rol yapma oyunu, olağanüstü bir görsellik ve anlatıya sahip. Eğer İngilizceniz çok iyi değilse, olay örgüsündeki bazı ayrıntıları ıskalayabilirsiniz. Bu nedenle Elden Ring Türkçe yama indirmeniz en doğrusu olacaktır.

Anonymous Çeviri ekibi, ön test aşamasına olan yamanın ne zaman yayınlanacağını henüz açıklamadı, ancak sürecin çok uzamayacağını tahmin ediyoruz. Bu arada çeviri dosyasını indirmek için Anonymous Çeviri’ye üye olmanız gerekiyor. Aylık toplam 29,5 TL ücret karşılığında bütün yamalara sahip olabiliyorsunuz. Üyelik bittikten sonra oyunun güncelleme alması, oyunu/yamayı silmeniz veya bilgisayarınıza format atmanız gibi durumlara kadar yamaya erişebileceksiniz.

Elden Ring Türkçe Çevirisine Videodan Göz Atabilirsiniz

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.