Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty Warzone Mobile Hakkında Yeni Detaylar Açıklandı

Call of Duty Warzone'un mobil versiyonuna dair yeni detaylar paylaşıldı. Oyunun, Project Aurora kod adıyla geliştirildiğini belirten Activision, sınırlı kullanıcının katıldığı bir kapalı alfa testi gerçekleştirdiğini aktardı.

Call of Duty Warzone Mobile hakkındaki ilk ayrıntıları, bu yılın başlarında sizlerle paylaşmıştık. O zamandan bu yana sessiz sedasız geliştirilen oyun hakkında nihayet yeni ayrıntılar gün yüzüne çıktı.

Activision, bugün yayınladığı yeni bir blog gönderisinde Call of Duty Warzone mobil oyununun Project Aurora kod adıyla geliştirildiğini açıkladı. Oyunun içeriği hakkında detay paylaşmaktan kaçınan şirket, şu anda sınırlı katılımla bir kapalı alfa testi gerçekleştirdiğini belirtti.

Warzone Mobil Oyununun Kod Adı Project Aurora

call of duty warzone mobile

Ne yazık ki oyunun alfa testine kaydolmanın bir yolu yok. Davetiyeler sınırlı sayıda odluğu gibi, katılımcıların alfa ile ilgili ayrıntıları açıklamalarına da izin verilmiyor. Süreci son derece sessiz bir şekilde yönetmek isteyen Activision, temel amaçlarının hataları tespit edip düzeltmek ve yeni özellikler eklendikçe katılımcılardan geri bildirim almak olduğunu söyledi.

Yukarıda da belirttiğim gibi kapalı alfaya erişim şimdilik yalnızca özel davetiyeler yoluyla sağlanacak, ancak stüdyo, oyunun geliştirilmesi ilerledikçe alfa kapsamını ve gelecekteki testleri genişletmeyi planlıyor. Dolayısıyla Warzone Mobile‘ı piyasaya çıkmadan deneyimlemek için hala biraz umut var.

Warzone Mobile Çıkış Tarihi Henüz Belli Değil

call of duty warzone mobil oyunu

Kapalı alfanın tam oyunun içerdiği her şeyi içermeyeceğini ve test aşamasındaki içeriklerin nihai yapıya taşınmayacağını aktaran Activision, oyunun çıkış tarihini ve resmi adını henüz belirlemediklerini söyledi. Call of Duty Warzone mobil oyunu hakkındaki diğer detayları önümüzdeki dönemde öğreneceğiz.

Geçtiğimiz günlerde yıllık kazanç raporunu yayınlayan Activision, TiMi Studio Group ve Tencent Games tarafından geliştirilen Call of Duty Mobile‘ın dünya çapında 650 milyondan fazla indirilme sayısına ulaştığını açıklamıştı. Bu arada Warzone Godzilla vs. Kong modunun bugün yayınlanacağı bilgisini de araya sıkıştıralım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.