Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warzone Yarın Godzilla ve King Kong Tarafından İstila Edilecek

Call of Duty: Warzone, tonlarca yeni içerik içeren Monarch Operation'ın bir parçası olarak King Kong ve Godzilla'nın Caldera'ya gelişini doğruladı.

Activision Blizzard, Godzilla ve King Kong’un Call of Duty: Warzone’a gelişini tanıttı ve iki dev canavar yarın battle royale’e katılacağı için bekleme neredeyse sona ermek üzere. King Kong ve Godzilla, oyunun hayranlarına Kaiju ile karşılaşmaları için birkaç gün veren Operation Monarch sınırlı süreli oyun modunun bir parçası olarak Caldera’ya ulaşacak.

Monarch Operation, 11 Mayıs’tan 25 Mayıs’a kadar sürecek ve King Kong & Godzilla tehditlerinin ötesini keşfetmek için daha birçok etkinlik ve ödül olduğundan etkinlik yeni oyun moduyla sınırlı değil. Monarch Operation boyunca Call of Duty: Warzone oyuncuları Monarch Intel toplayabilecek, mücadele edebilecek ve diğer oyuncularla birlikte devasa King Kong ve Godzilla ile savaşabilecek.

Warzone: Operation Monarch’ta Neler Olacak?

Warzone
Godzilla ve King Kong ile yüzleşmeye hazır olun.

Legendary Entertainment, Godzilla ve King Kong’u Caldera’da olabildiğince doğru bir şekilde temsil etmek için Operation Monarch’ı optimize etmek için Raven Software, Sledgehammer Games ve Toys for Bob’a katıldı. İki dev manzara boyunca seyahat edecek ve sonunda birbirleriyle savaşacak ancak Activision Blizzard, Godzilla ve King Kong’un muhripler yerine koruyucu Kaiju olarak kabul edildiğini doğruladı.

Yani Call of Duty: Warzone’un Monsterverse’ine daha fazla yaratık gelme ihtimalinin önü açılmış oldu. Etkinlik, Classified Arms’ta zaten onaylananların yanı sıra iki film canavarının oyuna neden geldiklerini açıklayan bilgileri içerecek. Godzilla ve King Kong, oyunda kendi evrenlerinin her birinden ilham alan içeriği içeren ilgili Ekip Paketleri ile bir araya gelecek.

Call of Duty: Team Godzilla ve Team King Kong paketlerini satın alan Warzone oyuncuları bazı ödüller kazanacak. Godzilla, Call of Duty: Warzone Caldera’da hücum olarak Heat-Ray Breath, Tail Swipe ve Dorsal Slice kullanacak; King Kong ise Quake Slam, Fin Breaker ve Aerial Axe Slash kullanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.