Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty Warzone Mobile Duyuruldu!

Call of Duty serisinin oynanma rekorları kıran battle royale oyunu Warzone, mobil cihazlara geliyor. Detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz yılın sonundan bu yana birçok spekülasyona konu olan Call of Duty Warzone Mobile, nihayet resmi olarak duyuruldu. Resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, sevilen battle royale oyununun mobile cihazlara geleceği doğrulandı. Paylaşılan yazıda, mobil sürümün “büyük ölçekli hayatta kalma deneyiminin, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları uzun yıllar eğlendirmek için son teknoloji ile geliştirildiği” belirtiliyor.

Call of Duty Warzone Mobile, Android ve iOS için yerel olarak geliştiriliyor. Bu da, mobil sürümün PC ve konsolda mevcut olan oyun ile doğrudan bağlantılı olmayacağı anlamına geliyor. Bildiğiniz gibi şu anda zaten battle royale türünde bir Call of Duty mobil oyunu bulunuyor, ancak bu oyun Activision‘ın şirket içi stüdyoları tarafından geliştirilmedi.

Call of Duty Warzone Mobile Yapım Aşamasında

call of duty warzone mobile
Call of Duty Warzone’un mobil versiyonu PC ve konsol sürümlerinden bağımsız olacak.

Pokémon Unite ile tanınan Tencent’in yan kuruluşu TiMi Studio Group tarafından yapılan oyun, ilk olarak 2019’da piyasaya sürüldü ve o zamandan beri dünyanın en çok oynanan ve en çok gelir sağlayan mobil oyunlarından biri oldu. Bu arada Call of Duty Warzone’un mobil versiyonunun ne zaman çıkacağı ve resmi olarak hangi isimle adlandırılacağı hakkında henüz bir bilgi yok. Fakat detayların çok yakında belli olacağını tahmin ediyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.