Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Battlefield 2042 6. Sezon’un İlk Etkinliği Duyuruldu

Battlefield 2042’nin 6. Sezon’u Dark Creations'ın ilk oyun içi etkinliği 'Dark Protocol' duyuruldu. Peki, kısa süreli etkinlikte oyuncuları neler bekliyor?

Electronic Arts tarafından yayımlanan Battlefield 2042’nin 6. Sezon’u Dark Creations tüm hızıyla devam ederken, geliştirici ekip ilk oyun içi etkinliğini duyurdu: Dark Protocol! Birçok yenilikle birlikte gelene etkinlik, 31 Ekim Salı gününden 14 Kasım Salı gününe kadar sürecek.

Hebrides’teki gizli bir Ar-Ge laboratuvarı olan Boreas tesisinin istila edilmesini ve yapay zeka kontrolündeki sentetik Geist askerlerinin yaratılmasını konu alan Dark Protocol‘de oyuncular, sınırlı süreliğine oyunda yer alacak olan yeni Killswitch modunda mücadele edecek ve birçok farklı ödül kazanabilecekler.

Dark Protocol Etkinliği 14 Kasım’a Kadar Sürecek

battlefield 2042 etkinlik

Killswitch; Redacted, Manifest, Hourglass ve Spearhead haritalarında oynanabilen 12v12’lik bir mod olarak oyunda yer alacak. Oyuncular savaş alanının kontrolünü 40’a kadar Geist askeri yaratıp çeşitli noktaları ellerinde tutarak sağlamaya çalışacaklar. Küçük ve saldırıya açık alanlarda gerçekleşecek olan çatışmalar oyuncuları; ekipmanlarına, kaynaklarına ve takım arkadaşlarına güvenmeye zorlayacak.

Temel amaç, bir noktayı ele geçirip puanı almak ve sonrakine geçmek. Yeni sezonun ilk etkinliği Dark Protocol ile oyunculara farklı bir heyecan yaşatmak isteyen Battlefield 2042, şu aralar hiç olmadığı kadar popüler durumda. Çıktıktan iki yıl sonra yeni bir eşzamanlı oyuncu rekoru kıran oyun, kısa süre önce Steam‘deki zirvesini 107 bine çekti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.