Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Artık Kod Yazmadan Kendi ChatGPT Sohbet Botlarınızı Yaratabilirsiniz!

Yeni bir geliştirici konferansı ile yenilikleri duyuran OpenAI, ChatGPT'nin çığır açabilecek yeni özelliklerini duyurdu.

OpenAI’ın popüler yapay zeka sohbet botu ChatGPT, bir yıldan kısa bir sürede haftalık 100 milyonu aşan devasa bir kullanıcı tabanıyla inanılmaz bir popülerliğe ulaştı. Adeta yeni bir yapay zeka dönemini başlatan bu yazılım, günden güne güncellenerek kendisini geliştirdi. Yeni bir geliştirici konferansı ile yenilikleri duyuran OpenAI, çığır açabilecek yeni özelliklerini duyurdu.

Bu yeniliklerin en önemlisi, tek bir satır bile kod yazmadan kendi ChatGPT sohbet botlarınızı yaratabilecek olmanız. Evet, hiçbir yazılım bilgisine sahip olmadan kendi GPT modellerinizi yaratabileceksiniz. Bu kişiselleştirilmiş yapay zeka modelleri, yazarlık koçu veya teknik danışman gibi birçok rolü üstlenebilecek ve her türlü işlevi yerine getirebilecek. Ayrıca bireysel ihtiyaçlarınıza göre modifiye edilebilecek.

Artık ChatGPT ile Sınırlı Değilsiniz

Artık Kod Yazmadan Kendi ChatGPT Sohbet Botlarınızı Yaratabilirsiniz!

Kullanıcı merkezli yapay zekaya yönelik bu hamle, tam manasıyla oyunun kurallarını değiştirecek. Artık kodlama bilmeyen kişilerin bile kendi GPT modellerini tasarlaması ile herkesin bireysel birer asistanı olabilecek, rutin görevlerimizin tümünü yapay zeka devralabilecek ve üretkenliğimizi insan ihtiyacı olmadan yapay bir zeka ile artırma imkanımız olacak.

Ayrıca kod yazmasanız bile kendi GPT modelinizi tasarlamaya üşenirseniz, GPT Mağazası isimli bir mağaza ile özel olarak tasarlanan bu yapay zeka modellerinin hazır hallerini de satın alabileceksiniz. Üstelik, GPT yapay zekaları uygulamalara entegre etmenize olanak sağlayan Asistanlar API’si ile tüm bunlar birleştiğinde, yapay zekayı artık hayatımızın her alanında görmeye başlayacağımıza emin olabilirsiniz.

Şimdilik yalnızca ChatGPT Plus ve Enterprise üyelerinin ulaşabildiği bu özelliğe chat.openai.com/create adresinden ulaşabilir ve kendi GPT’lerinizi tasarlamaya başlayabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.