Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Artık ChatGPT’ye Dosya Yükleyebiliyorsunuz!

ChatGPT Plus sahipleri artık yapay zekaya dosya yükleyerek üretim yapma sürecini kolaylaştırabileceksiniz.

ChatGPT hayatımıza bomba gibi bir giriş yaptı ve herkesin evine ücretsiz bir yapay zeka aracı soktu. GPT 3.5 alt yapısı kullanan bu yapay araç, GPT 4 yapısı ile güncellenerek daha güçlü ve zeki bir hale geldi ancak bu sürüm bir ödeme duvarının arkasına gizlendi. Siz de bu yapay zekanın premium versiyonuna ödeme yapıyorsanız, artık yapay zekanın üretim yapması için yapay zekaya çeşitli dosyalar verebiliyorsunuz.

Yapay zeka kullanımında büyük fark yaratacak bu özellikler şimdilik beta aşamasında ve çok yakında aylık 20 dolar (yaklaşık 570 TL) ödeyen ChatGPT Plus üyelerine sunulacak. Örneğin, artık yapay zekaya bir PDF dosyası yükleyebilecek, o PDF’i nasıl analiz etmesi gerektiğini söyleyebilecek ve yüklediğiniz dosyaya göre cevaplar alabileceksiniz.

ChatGPT Plus ile Birçok Avantaj

Artık ChatGPT'ye Dosya Yükleyebiliyorsunuz!

Ayrıca yapay zekaya bir görsel yükleyerek yüklediğiniz görsel üzerinden resim üretmesini söyleyebileceksiniz. Bu, yalnızca isteminize veya açıklamanıza güvenmek zorunda kalmadan, aradığınız içerik türünü oluşturma konusunda çok daha yetenekli işler çıkarmasına olanak sağlayacak. Bu da yapay zeka ile görsel üretiminde bir devrim yaratacak.

Dosya analizinin yanı sıra yapay zeka botu yakında herhangi bir kullanıcı girişi olmadan modları değiştirebilecek ve bu da aracın kullanımını çok daha pratik hale getirecek. Bu özellik, Python kodu oluşturmaktan bir görüntü oluşturmak için Dall-E kullanmayı seçmeye kadar uzanabilecek.

Tüm bu değişiklikler, ChatGPT Plus abonesiyseniz geçerli olacak. Özelliklerin tam olarak ne zaman kullanıma sunulacağına dair henüz bir bilgimiz ancak güncellemeleri kaçırmamak için bizleri takip etmeye devam edin!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.