Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

YouTube Etkileşimli Oyun Canlı Yayını Gerçekleştirecek!

YouTube, etkileşimli oyun canlı yayını gerçekleştirecek ve etkinlikte yediden yetmişe herkes yer alabilecek. Yayın, 27 Ağustos'ta gerçekleşecek.

YouTube, 27 Ağustos 23:00‘da resmi kanalında gerçekleşecek etkileşimli oyun canlı yayınına ev sahipliği yapacağını duyurdu. Etkinlikte 60’ın üzerinde içerik oluşturucu yer alacak ve canlı yayında etkinlikler gerçekleştirecek. Ayrıca yapılacak olan etkinlik yaklaşık iki saat sürecek. VGC tarafından bildirildiği üzere, izleyiciler gerçek zamanlı olarak oy verebilecekler, diledikleri gibi yayına katılabilecekler ve izleyicilerin oyları yayının nasıl devam edeceğini belirleyecek.

Canlı yayın, Hot Ones dizisinin ünlü aktörü Sean Evans tarafından sunulan bir bölüme sahip olacak. Ayrıca diğer birçok bölüm de farklı yayıncılar tarafından gerçekleşecek. Bu etkinlikte izleyiciler, Street Fighter 6‘da birbirlerine karşı oynayacakları katılımcıları seçebilecek. Oyunun devamında ise maçta kim kaybederse baharatlı acı kanat yemeye zorlanacak.

YouTube Etkinliğinde Farklı Konseptler Olacak

YouTube

Ayrıca etkinlik sırasında, yaşlıların Poppy Playtime oynadığı ve hayatta kalan son kişi olmaya çalıştıkları Grandma & Gran-Poppy Playtime adlı başka bir bölüm yayınlanacak. Kısaca yediden yetmişe birçok kişinin eğlenebileceği etkinlik, oldukça renkli ve farklı konseptli olacak. Etkinlik sırasında oynanacak oyunlardan bazıları: Among Us, Fall Guys, Fortnite, Grand Theft Auto V, Minecraft, Poppy Playtime, Rocket League, Street Fighter 6 olacak.

Aynı zamanda etkinlik sırasında AliA, Myth, Markiplier, EddieVR, EyStream ve daha fazlası gibi içerik oluşturucularına yer verilecek. Bu etkinlik sırasında öne çıkan içerik oluşturucular, YouTube‘da 400 milyondan fazla aboneye ve 150 milyar görüntülemeye sahipler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.