Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Ünlü Bir Twitch Yayıncısı Daha YouTube Gaming’e Geçti!

Myth adıyla bilinen Twitch yayıncısı Ali Kabbani, YouTube Gaming'e transfer oldu. Ünlü isim, artık yalnızca YouTube'da yayın yapacak.

YouTube Gaming’e geçen Twitch yayıncılarının sayısı her geçen gün artırıyor. Valorant ve Fortnite yayınları ile tanınan Twitch yayıncısı Ali “Myth” Kabbani, YouTube ile özel bir anlaşma imzaladığını açıkladı. Haberi, Twitter‘da paylaştığı bir video ile veren yayıncı, Twitch’ten YouTube’a geçişin yalnızca kendi kararı olduğunu söyledi.

Myth, YouTube kanalını 2013’te açtı, ancak 2016 yılında Twitch’e geçti. Kısa sürede geniş bir izleyici kitlesi yaratan isim, Fortnite ve Valorant yayınlarıyla 7.4 milyon takipçiye ulaştı. The Hollywood Reporter‘a konuşan Kabbani, hem oyuncu hem de şovmen olma arzusunun onu köklerine geri dönmeye karar verdiğini söyledi.

Ali “Myth” Kabbani YouTube Gaming’e Transfer Oldu

Ali "Myth" Kabbani

“Kendini adamış, terli bir profesyonel bir oyuncu olmaktan, biraz daha eğlence odaklı bir kişiliğe geçiş yapmaya karar verdim” diyen yayıncı, tüm bunlara rağmen, oyunlara olan sevgisinin asla değişmeyeceğini, ancak oyuncu kimliğinden sıyrılmak için en doğru yerin YouTube olduğunu ifade etti.

Twitch platformuna veda eden Myth, bundan sonra yayınlarına YouTube Gaming‘de devam edecek. Geçtiğimiz hafta LilyPichu da YouTube’a geçiş yapmıştı.

Şu ana kadar platform değiştiren Twitch yayıncıları arasında TimTheTatman, Dr. Lupo, Valkyrae, Muselk ve LazarBeam bulunuyor. Myth, bugünden itibaren YouTube Gaming’de yayın yapmaya başlayacak. Anlaşmayla ilgili diğer ayrıntılar ise açıklanmadı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.