Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xiaomi Mi Band 7 Hakkında Bilinenler

Akıllı bileklik üretiminde zirvede olan Xiaomi, yeni Mi Band 7 ürününü duyurdu. Uzun ömürlü pil, yeni spor sistemleri ve birçok ölçüm içerecek yeni modelin henüz Türkiye fiyatı belli değil.

Xiaomi’nin Mi Band serisi akıllı saat pazarındaki en başarılı serilerden biri olmaya devam ediyor. Fiyat performans ürünü olan ve uygun fiyatla satışa sunulan bu bileklikler, 2014 yılından itibaren oldukça büyük gelişim gösterdi. Artık, Xiaomi Band 7 piyasaya sürülecek.

Xiaomi‘nin yrni Mi Band modelinin dikkate değer ilk özelliği ekranının öncekilere göre daha büyük olması. Serinin 7. modeli, Mi Band 6’nın 1.56 inçlik ekranına kıyasla 1.62 inç AMOLED ekrana sahip. Xiaomi’ye göre bu, görüntüleme alanını yüzde 25 oranında artırıyor. Ekranın piksel yoğunluğu ise önceki modellerle aynı kaldı.

120 Yeni Spor Modu Geliyor

Xiaomi Mi Band 7

Daha büyük ekrana sahip model; yeniden çizilen simgeler, yeni efektler ve yeniden tasarlanmış veri görselleri ile kullanıcı ara yüzünü oldukça farklılaştırdı. Xiaomi, Mi Band 7 için Kamuflaj ve Floresan renk gruplarında iki yeni bant seçeneği mevcut. Bunlarla birlikte bileklik, altı farklı renk seçeneğiyle sunulacak.

Xiaomi Mi Band 7’nin tasarımı eski modelle hemen hemen aynı görünüyor. Bileklik; antrenman verilerini, adım sayılarını, kalp atışlarını, maksimum oksijen alımını ölçmek için dört yeni spor veri analizi seçeneği sunuyor. Aktivite takibi için Mi Band 7, açık hava sporlarını ve jimnastik eğitimi, aerobik ve daha fazlasını içeren iç mekan egzersizlerini kapsayan 120 spor modu da içeriyor.

14 Saat Kesintisiz Kullanım Vaadi

Xiaomi Mi Band 71

Ayrıca kalori tüketimini takip edebilen akıllı bileklik, yağ kaybı verimliliğini anlamak için kalp atış hızı istatistikleriyle birlikte analiz edebiliyor. Yeni ürünle birlikte sürekli kan oksijen izleme ve düşük SpO2 uyarıları da gelecek. Xiaomi Mi Band 7, kan oksijeni yüzde 90’ın altına düştüğünde titreşecek ve kullanıcıları uyaracak.

Bu özellik, gerçek zamanlı olarak kanlarındaki oksijen içeriği hakkında fikir edinmelerine yardımcı olmak için dağcıları ve uzun mesafe koşucularını hedef alıyor. Ek olarak, Mi Band 7 tüm gün kalp atış hızı izleme, uyku izleme, stres takibi, kadın sağlığı, nefes alma eğitimi ve diğer popüler sağlık izleme işlevlerini de destekliyor.

Xiaomi Mi Band 7 Fiyatı:

d9b6385e0e51dbffda0a2bad43aadf4956ff980f

Mi Band 7, 5ATM sertifikasına sahip. Bu da 50 metre derinliğe eşdeğer su basınçlarına dayanabileceği anlamına geliyor. Yani bilekliğinizle havuza girmenizde bir sıkıntı olmayacak. Ayrıca şirket, 180mAh pil sayesinde düzenli kullanımla 14 gün kesintisiz kullanım vadediyor.

Xiaomi Mi Band 7 standart versiyonu 37 Dolar olarak fiyatlandırıldı ve NFC versiyonu 44 Dolarlık bir fiyata tabi tutuldu. Bu arada, Mi Band 7’nin renkli TPU bilekliklerinin fiyatı 3$ olurken, Özel Floresan ve Kamuflaj bantları 5 Dolara mal olacak. Ürünün Türkiye fiyatı henüz belli değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.