Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warzone İçin Harita Rotasyon Sistemi Duyuruldu

Raven Software, Sezon 4'te gelecek olan yeni bir Call of Duty: Warzone harita rotasyon oynatma listesini duyurarak Rebirth Island'ın emekli olmasıyla ilgili korkuları yatıştırdı.

Warzone 4. Sezon ile birçok yeni sistem oyuna eklenecek. Activision, USS Texas 1945 gibi yeni Vanguard çok oyunculu haritaları, Shi No Numa’da ayarlanmış bir zombi modu ve çeşitli yeni operatörler dahil olmak üzere Mercenaries of Fortune olarak bilinen bir haritayı tanıttı. Ayrıca para harcamak isteyenler için bol bol yeni kozmetik de olacak.

Bunun yanı sıra Call of Duty: Warzone 4. Sezon oyunun en büyük güncellemelerinden bazılarına ev sahipliği yapacak. Haritalar her zaman bu deneyimin önemli bir unsuru oldu ve hayranlar, Verdansk’tan Verdansk 84’e ve daha yakın zamanda tamamen farklı Caldera’ya geçerken kesinlikle farklı yorumlarda bulundu. Mercenaries of Fortune ile oyun, High Moon Studios tarafından oluşturulan Fortune’s Keep adlı yepyeni bir haritaya kavuşacak.

Warzone’da Haritalar Sürekli Değişecek

Warzone

İlk bilgiler, Rebirth Island’ın Fortune’s Keep lehine emekli olacağı konusunda endişeli hayranları ortaya çıkardı ancak Raven Software, Warzone’un herhangi bir harita kaybetmediğini ve bunun yerine haritaların rotasyon halinde olacağını duyurdu.

Oyuncular, Fortune’s Keep, Rebirth Island ve Caldera’yı ve Golden Plunder gibi çeşitli oyun modlarının haftalık oynatma listesinde dönüşümlü olarak oynayacak ve bu sistem, 30 Haziran’dan itibaren tam olarak başlayacak.

Call of Duty: Warzone ilk kez çeşitli haritalar arasında rotasyon sağlayacak. Görünüşe göre oyun, halka açık maçların her 60-90 dakikada bir üç harita arasında bir rotasyon gördüğü başka bir rakip Battle Royale deneyimi olan Apex Legends’ın ayak izlerini takip ediyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.