Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Call of Duty: Warzone 4. Sezon Tanıtıldı (Yeni Harita)

Call of Duty: Warzone, bu ayki ücretsiz Sezon 4 içerik güncellemesinde tonlarca yeni içeriği birleştiren Fortune's Keep haritasını onayladı.

Activision Blizzard, Warzone 2.0‘ın yakında piyasaya sürüleceğini onayladı ancak Warzone 4. Sezon‘u tanıtmayı da ihmal etmedi. Call of Duty: Warzone’un yeni sezonu ile gelen büyük eklemelerden biri, yakın gelecekte oyuna eklenecek olan Fortune’s Keep olarak bilinen bir harita olacak.

Call of Duty: Warzone Sezon 3, 22 Haziran’da sona erecek; Warzone 4. Sezon, Battle Pass’i tamamen yenileyecek ve yeni Fortune’s Keep haritası ile birlikte oyuna birçok yeni silah ekleyecek. Activision Blizzard, Call of Duty: Warzone’un Sezon 3’te Caldera ile yaptığı gibi büyük bir işbirliğini doğrulamadı ancak yakın tarihli bir fragman çok daha küçük Fortune’s Keep haritasını detaylandırdı.

Warzone 4. Sezon Fortune’s Keep Haritası

Warzone 4. Sezon
Warzone 4. Sezon, 23 Haziran’da başlayacak.

Call of Duty: Warzone’un Rebirth Island haritası ile bazı düzen benzerliği paylaşan Fortune’s Keep’te çan kulesi olan bir şaraphane, altı dev şarap fıçısı ve yüksekteki bir podyumdan harika manzaralara sahip olan dar koridorlar bulunacak. Call of Duty: Warzone Fortune’s Keep‘in estetiği, yerleşim benzerliklerini sürdüren Rebirth Island’ın merkezi bölgesine çok benzeyen büyük bir kalenin etrafındaki Call of Duty: Vanguard haritası Toskana gibi bir mimariye sahip.

Warzone 4. Sezon’un yeni haritasındaki kalede yirmi top, on merdiven, on iki oda ve oyuncuların ilk yağmalamadan sonra toplanmaları için bir dönüm noktası görevi gören büyük bir çeşme bulunacak. Fortune’s Keep’te Rebirth Island’ın merkezi bölgesini çevreleyen daha küçük binaların yerine sıra sıra renkli evler varken, Smuggler’s Cove ana Warzone haritasının temasını koruyacak.

Smuggler’s Cove, Warzone’daki Pacific Caldera’ya çok benzeyen bir kısım çünkü birkaç kulübe ve tekne var ve ayrıca oyuncuların bölgeyi geçmesi için birçok merdiven ve zeplin bulunduğu manzarada bir delik mevcut. Bazı Call of Duty: Warzone hayranları, Rebirth Island’ın Warzone 4. Sezon ile kaldırılmasından memnun olmasa da birçok oyuncu da değişim için mutlu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.