Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warzone’a Zombiler Geri Dönüyor

Call of Duty: Warzone, Zombileri Sezon 4'ün ilerleyen saatlerinde Caldera'ya getirebilir. Ancak zombilerin oyunda nasıl yer alacağı hala belirsiz.

Call of Duty Warzone, oyun tarihi boyunca birçok ilginç güncelleme aldı. Ancak bu güncellemelerin en sevileni zombilerin Verdansk’ta ortaya çıkması oldu. Yakın tarihte yayınlanan bir Call of Duty: Warzone teaserına inanılırsa, kısa zamanda benzer bir güncelleme gelebilir. Godzilla ve Kong’un oyuna eklendiğini düşünürsek Zombies modunu geri getirmek battle royale oyunu için pek de tuhaf olmaz.

Battle Royale’in sezon 4’ü inceleyen son blog yazısı, görünüşe göre ölümsüzlerin geri dönüşünü ele alıyor. Ölümsüz bir sürü olarak tanımlanan bu yaklaşan Zombies içeriğiyle kesinlikle bir PvE yaklaşımı benimsenecek gibi görünüyor. Oyun için gerçekleştirilen orijinal Haunting etkinliği sırasında, popüler Zombie Royale oyun modu piyasaya sürüldü. Bu mod, oyuncuların öldürüldüğünde Zombi olma konseptini sevmesiyle anında bir hit oldu.

Warzone Caldera Haritası Yakında Kalkacak

Warzone

Zombie Royale’de oyuncular zombileştiklerinde benzersiz yetenekler kazandılar ve düşen düşmanlardan tedavi bularak tekrar insan olma yeteneğine sahip oldular. Sezon ortası güncellemesi geldiğinde Zombilerin PvE tehditleri olarak kullanıldığını varsayarsak, bunların haritada yavaş yavaş mı yayıldığını yoksa başka alanlarda mı bulunduğunu görmek ilginç olacak. Ayrıca, Caldera yakında emekli olacak ve Warzone 2.0 haritasıyla değiştirilecek.

Hayranlar, Sezon 4’ten birkaç hafta sonra bu içerik hakkında daha fazla bilgi alacaklar. Şimdilik, Call of Duty: Warzone hayranlarının yapabileceği tek şey, sezon ortası güncellemesi ve zombilerin oyuna nasıl geri getirileceği hakkında spekülasyon yaratmak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.