Venom 2 Vizyon Tarihi Bir Kez Daha Değişti

Sony, başrolünde Tom Hardy'nin olduğu Venom 2: Let There Be Carnage vizyon tarihini bir kez daha değiştirdi. Film, planlanandan iki hafta önce yayınlanacak.

Venom 2 çıkış tarihi iki hafta önce çekildi. Başrolünde Tom Hardy‘nin olduğu devam filminin, başlangıçta 2020 sonbaharda vizyona girmesi planlanıyordu. Fakat diğer filmler gibi Venom 2 vizyon tarihi de koronavirüs salgını nedeniyle 2021’e ertelendi.

Eylül ayına itilen Let There Be Carnage, Sony tarafından bir kez daha rötar yedi ve ekim ayına kaydırıldı. Venom 2 çıkış tarihi 2022 yılına mı ertelenecek endişeleri artarken, Sony’den gelen açıklama ile filmin kesin olarak bu sene içerisinde vizyona gireceği doğrulandı.

Venom 2 Çıkış Tarihi İki Hafta Öne Çekildi

Venom 2 çıkış tarihi

Eğer bir son dakika değişikliği olmazsa Venom Let There Be Carnage, planlanandan iki hafta önce izleyicilerle buluşacak. Venom’un resmi Twitter hesabının paylaşımına göre film, planlandığı gibi 15 Ekim‘de vizyona girmek yerine 1 Ekim’de sinemalarda olacak.

Marvel’ın yeni filmi Shang Chi ve On Yüzük Efsanesi‘nin ilk hafta sonunda 90 milyon dolar gişe hasılatına ulaşması, Sony gibi diğer stüdyolara güven vermiş gibi görünüyor. Let There Be Carnage’in erteleneceğine dair söylentilerin ardından, bir diğer Marvel filmi The Eternals‘ın da ileri bir tarihe kaydırabileceği iddia edilmişti. Fakat Shang Chi’nin yarattığı etki, bu endişeleri gidermiş olsa gerek.

Venom Let There Be Carnage, Beyaz Perdede Çetin Bir Rekabete Girecek

Venom Let There Be Carnage vizyon tarihi

Venom 2 ile aynı vizyon tarihini paylaşan diğer filmler arasında; Daniel Craig’in son kez 007 karakterini canlandıracağı 25’inci James Bond filmi No Time To Die ve efsane dizi The Sporanos’un öncesini anlatan The Many Saints of Newark bulunuyor. Denis Villeneuve’ün merakla beklenen bilim kurgu filmi Dune da bu yapımlardan bir hafta sonra izleyici karşısına çıkacak.

2021 yılında vizyona girecek Marvel filmlerinden oluşan içeriğimize göz atabilirsiniz. Bu yıl yayınlanacak devam filmlerini merak edenleri ise buraya alalım.

En güncel gelişmelerden haberdar olmak için bizi Twitter‘dan takip etmeyi unutmayın! Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bekliyoruz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol