Marvel, The Eternals Filminden İlk Görüntüleri Paylaştı!

Vizyona girecek yeni filmlerini vurgulayan uzun bir tanıtım fragmanı yayınlayan Marvel Studios, söz konusu görüntülerde Angelina Jolie’li The Eternals’tan da ufak bir kesit paylaştı.

Marvel Studios’un gelecek filmlerini gösterdiği fragmanda, Marvel Sinematik Evreni’nin (MCU) dördüncü aşamasında izleyeceğimiz The Eternals filmine ilk bakışımızı atıyoruz.

2019 yılında MCU’nun üçüncü aşamasını Avengers Endgame ve Spider-Man: Far From Home filmleri tamamlayan Marvel Studios, COVID-19 salgını nedeniyle dördüncü aşama filmlerini ertelemek durumunda kaldı.

The Eternals Marvel

Eğer planda bir değişiklik olmazsa, 2021 yılının geri kalanında birbirinden harika tam dört adet Marvel filmi izleyeceğiz. Black Widow, Temmuz ayında sinemalarda ve Disney + ‘ta yayınlanacak.

Onun hemen ardından eylül ve kasımda sırasıyla Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings ve The Eternals filmleri gelecek. Son olarak aralık ayında vizyona girecek Sony-Marvel imzalı Spider-Man: No Way Home ile 2021 yılı takvimi tamamlanmış olacak.

the eternals

İlk olarak San Diego Comic-Con 2019’da duyurulan The Eternals, aynı adlı çizgi romanın uyarlaması olarak karşımıza çıkacak. Nomadland ile Oscar ödülü alan Chloé Zhao‘nun yönettiği film, Angelina Jolie, Salma Hayek, Kit Harington, Richard Madden ve Kumail Nanjiani gibi yüksek profilli bir oyuncu kadrosuna sahip.

The Eternals, hangi zaman aralığında geçecek şimdilik belli değil, ancak Avengers: Endgame’de yenilgiye uğratılan Thanos’un gençliğini bizlere gösterebilir. Mad Titan lakaplı karakterin Eternal ırkına mensup olduğu düşündüğümüzde, bu ihtimalin pek de olasılık dışı olmadığını söyleyebiliriz.

Yukarıda da belirttiğim gibi Marvel Studios, yaklaşmakta olan filmlerini içeren uzun bir MCU fragmanının bir parçası olarak The Eternals’tan ilk görüntüleri yayınladı. Filme ait görüntülere, yukarıdaki videonun 2:20 dakikasından sonra göz atabilirsiniz.

Dilerseniz, 2021 yılında vizyona girecek Marvel filmlerine buradan ulaşabilirsiniz.

blank
1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol