Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Vampire Survivors Xbox ve Game Pass’e Geldi

Vampire Survivors Game Pass'e geldi. Rogue-lite oyunu, oyuncuların canavar dalgalarıyla savaştığı, yeni yetenekler ve yükseltmeler alarak aşırı güçlü bir tehdit haline gelerek seviyelere tamamlamaya çalıştığı bir yapım.

Steam‘de büyük bir çıkış yaptıktan sonra, Vampire Survivors Xbox One, Xbox Series X/S ve Game Pass için çıkış yaptı. Rogue-lite ve mermi cehennemi oyunu kısa süre önce erken erişimden çıktı. Tam sürüm ile yeni başarımlar, yeni bir etkinlik aşaması, Türkçe dahil 11 dil desteği ve çok daha fazla yenilikle birlikte geldi.

Peki nedir bu kadar popüler olan bu Vampire Survivors? Oyuncuların etrafta dolaşıp düşman ordularına otomatik olarak saldırdığı bir “tersine mermi cehennemi” oyunu olarak tanımlanan bir yapım. Tecrübe kazanıyor, seviye atlıyor, yeni yeteneklerin ve yükseltmelerin kilidini açıyorsunuz. Zaman geçtikçe dalgalar daha tehlikeli hale geliyor ancak siz de çok daha güçlü oluyorsunuz.

Vampire Survivors Artık Game Pass’te

Vampire Survivors

Tam sürüm ile daha da fazla kaos için iki yeni mod da oyuna dahil edildi. Sahne düzenlerinin alt üst olduğu ve altın kazanımlarının yüzde 200 artırıldığı Ters Mod ve son dakikaya ulaşmanın yeni bir döngüyü tetiklediği Sonsuz Mod ile artık oyunda daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Düşman yoğunluğu, sağlığı ve hasarı her döngüde artıyor ve hayatta kalmak zorlaşıyor.

Bu bağımlılık yapan oyun, başlangıçta 6 TL fiyat etiketiyle çıkmıştı ve milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanmıştı ancak tam sürüme çıktıktan sonra oyunun fiyatı 6 TL’den 49 TL’ye yükseldi.

Lansmandan sonra Vampire Survivors’a daha da fazla içerik gelecek, bu yüzden önümüzdeki aylarda bizleri takip etmeye devam edin!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.