Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Vampire Survivors Tam Sürüm Çıktı (Artık Türkçe)

Vampire Survivors nihayet son bir boss güncellemesi daha aldı ve tam sürüm olarak yayınlandı. Ayrıca, oyun artık Türkçe dil desteğine de sahip.

Vampire Survivors gibi birçok oyun mevcut ancak yalnızca bir tanesi dalga tabanlı bir hayatta kalma deneyimini bu kadar popüler hale getirdi. Oyun, geçen yılın Aralık ortasından bu yana erken erişimdeydi ancak 20 Ekim Perşembe günü nihayet 1.0 sürümüne kavuştu.

Uygun şekilde adlandırılmış bir lansman fragmanı, daha önce oynamamış olanlar için oyunun kısa bir özetini sundu. Neredeyse 120,00’den fazla olumlu Steam incelemesi iddiası kesinlikle doğru olsa da, eleştirmenlerden bir sürü komik sahte alıntıyla dolu. Fragmanın belirttiği gibi, Vampire Survivor’ın amacı, çeşitli aşamalarda dalga dalga düşmanlar arasında yol alırken hayatta kalmak.

Vampire Survivors Artık Türkçe

Vampire Survivors

Tam sürüme yapılan en büyük eklemelerden biri, oyunun artık uygun bir son boss ve sona sahip olması olarak açıklandı. Vampire Survivors’ın erken erişim yolculuğuna son vermenin uygun bir yolu diyebiliriz. Diğer eklemeler arasında iki yeni oyun modu, yeni bir silah, Twitch entegrasyonu ve birkaç gizemli sır gibi yenilikler mevcut.

Tam sürüm şu anda PC’de Steam ve Microsoft Mağazası aracılığıyla mevcut ve evet, buna PC Game Pass dahil. Geliştirici Poncle, oyunun 1.0 lansmanına giden yolda birçok ufak güncelleme yayınladı. Son iki hafta boyunca, her biri oyuna yeni bir içerik getiren küçük günlük güncellemeler aldık. Bunların çoğu mevcut karakterler için yeni görünümlerdi ancak birkaç yeni kalıntı da oyuna eklendi.

Son olarak, tam sürüm ile birlikte oyunun Türkçe dil desteğine kavuştuğunu da belirtelim. Aşağıdaki Twitter gönderisinden lansman fragmanını izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.