Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

TikTok’tan Nasıl Para Çekilir? [2022]

TikTok'tan nasıl para çekilir ve para çekme şartları nelerdir? En ince ayrıntısına kadar açıklıyoruz.

TikTok’tan nasıl para çekilir? Tıpkı Instagram gibi, TikTok da ürünlerin, müziğin, videoların ve daha fazlasının reklamını yapmak için harika bir platform haline geldi ve birçok insana ekmek kapısı oldu. Birçok insan, ürünleri tanıtmak ve hizmetleri için bu ürünlerin arkasındaki markalardan ödeme almak için TikTok kullanmaya başladı.

TikTok’taki içeriğinizden para kazanabilmek için ihtiyacınız olan tek şey yaratıcılık ve geniş bir takipçi kitlesi diyebiliriz. Şirketler, kaç takipçiniz olduğuna bağlı olarak her markalı video için 200 ila 20.000 dolar arasında ödeme yapabilir. Yeterince takipçiniz varsa ve ödeme aldığınız birkaç video oluşturduysanız, profilinizde 30 (3.000 Jeton) dolardan fazla biriktiğinde uygulamadan para çekebilirsiniz. Peki TikTok’tan para nasıl çekilir?

TikTok Para Çekme Şartları

TikTok'tan Nasıl Para Çekilir? [2022]

TikTok, fonları yalnızca PayPal hesaplarına yönlendirebilir ancak Türkiye’de durum bundan farklı. Biz, kredi kartı, banka hesabı veya ATM kullanacağız çünkü ülkemzide PayPal yasak. Kredi kartı bilgilerinizi ve adresinizi kontrol edin. TikTok’tan para çekme ile ilgili bir şeyler yanlış giderse sorumlu olan tek kişi sizsiniz, bu yüzden tüm bilgilerin doğruluğundan emin olun.

 • Minimum ödeme 30 dolar olarak belirlendi.
 • Yani, 100 dolardan daha az miktarda para çekemezsiniz. TikTok, para çekme talebinizi yalnızca TikTok hesabınızda 100 dolardan fazla paranız varsa kabul eder; içeriğiniz fazla gelir getirmiyorsa, para çekmeden önce para birikene kadar birkaç gün veya birkaç hafta beklemek isteyebilirsiniz.
 • Maksimum günlük limit ise 1000 dolar olarak belirlendi.
 • TikTok hesabınızdan banka hesabınıza günde yalnızca 1000 dolar kadar para çekebilirsiniz. Diyelim ki TikTok hesabınızda 3400 dolar varsa, ilk üç gün için her gün 1000 dolar çekerek parayı dört gün boyunca çekmeniz, ardından dördüncü gün geri kalanını çekmeniz gerek. Bu biraz rahatsız edici olabilir ancak kurallar bu şekilde.

TikTok’tan Nasıl Para Çekilir?

TikTok'tan Nasıl Para Çekilir? [2022]

TikTok’tan para çekmek kolay ve sadece birkaç saniye sürer. Devam etmeden önce TikTok Para Çekme kurallarını ve şartlarını anladığınızdan emin olun. TikTok’tan nasıl para çekilir, aşağıda açıkladık:

 • 1- TikTok uygulamasını açın.
 • 2- Daha sonra, “Profilinizi” seçin ve sizi ayarlara götürecek olan sağ üst köşedeki üç yatay çizgiye dokunun.
 • 3- Hemen ardından, “Ayarlar ve Gizlilik“i seçin.
 • 4- Karşınıza çıkan “Bakiye” seçeneğine tıklayın.
 • 5- Şimdi ise “Canlı Yayın Hediyeleri” kısmına girin.
 • 6- Son olarak “Para Çek” kısmına tıklıyoruz.
 • 7- Kayıtlı banka hesabınızı seçin.
 • 8- Para çekme işlemini onaylayın.

Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra, paranız hesabınıza aktarılacak. Evet, TikTok’tan nasıl para çekilir sorusunun cevabı bu kadar kolaydı. Unutmayın, yalnızca TikTok hesabınızda 3.000’den fazla jetonunuz olduğunda nakit çekebilirsiniz.

TikTok uygulaması sizden herhangi bir transfer ücreti almaz ancak banka hesabınızı bilemeyiz. Hesabınızın kayıtlı olduğu ülkeye ve bankanızın para çekme işleminizi hangi kategoriye ayırdığına bağlı olarak bankanız, her para transferi için sizden yüzde 2 veya daha fazla ve sabit ücret talep edebilir veya hiçbir ücret ödemeyebilirsiniz.

TikTok Ne Zaman Para Verir?

TikTok'tan Nasıl Para Çekilir? [2022]

TikTok’tan nasıl para çekilir anlattığımız gibi, TikTok ne zaman para verir sorusunu yanıtladığımız detaylı bir içeriğimiz mevcut ancak biz burada size bir özet de geçelim. Acilen ihtiyacınız varsa TikTok’ta sahip olduğunuz paraya güvenmeyin. Uygulamanın para çekme başvurunuzu gözden geçirmesi 15 gün kadar sürecek. Hatta bu sürenin 15 günü geçebileceğini de belirtelim.

Uygulama sonunda para çekme işlemini onayladığında, bankanız nedeniyle daha da beklemeniz gerekebilir. Politikaları, güvenlik kontrollerini bitirene kadar paranızı beklemeye almalarına izin verir. Paranızın banka hesabınızda kullanılabilir hale gelmesi 21 gün kadar sürebilir. Sonuç olarak, kazandığınız parayı TikTok’ta harcamadan önce çok beklemeniz gerekecek.

TikTok’tan nasıl para çekilir kısmı kolay da para çekme süresi kısmı biraz zahmetli.

TikTok Ne Kadar Para Veriyor?

TikTok'tan Nasıl Para Çekilir? [2022]

TikTok’tan para kazanmak kolay değil çünkü yaratıcı olmanız gerekiyor. Daha da önemlisi, etkileyici olmak için geniş bir kitlenizin olması yardımcı olacaktır. Biraz para kazanmaya başlasanız bile, alakalı kalmak ve istikrarlı bir hızda kaliteli içerik oluşturmak tam zamanlı bir iş.

Yatırım tavsiyesi değildir ancak tabii ki bunu tam zamanlı işiniz olarak görürseniz, çok para kazanabilirsiniz. Raporlara göre, en iyi 10 içerik üreticisi 2016’da sadece iki haftada ortalama 46.000 dolar kazandı. Bart Baker, birkaç performansına dayanarak 30.000 dolar kazandı. Bu, nasıl yapılacağını biliyorsanız TikTok’tan nasıl para çekilir kısmını geçerek çok para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bu içeriğimizde sizlere TikTok’tan para nasıl çekilir tüm detaylarıyla anlatmaya çalıştık ve uygulamadan para çekme hakkında tüm sorularınıza yanıt olmaya çalıştık. Daha fazla TikTok rehberimiz için:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.