Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Terminator Call of Duty Warzone’a Geliyor!

Sevilen taktiksel çatışma oyunu Call of Duty Warzone, yeni sezon ile ilgili birkaç bilgi yayınladı. Yeni kozmetik ve silahların yanı sıra, Terminatör'ün oyuna eklenecek olması hayranlar tarafından oldukça olumlu karşılandı.

Call of Duty Vanguard ve Warzone‘un dördüncü içerik sezonu bu hafta geliyor ve sezon beraberinde; yeni bir savaş bileti, yeni bir operatör, yeni silahlar ve kozmetikler getiriyor. Vampir görünümleri, mavi ve pembe silahlar, tüm vücudu kaplayan altın zırh gibi kozmetikler yeni sezonda yer alacak. Asıl bomba haber ise, Terminator’un Warzone’a gelecek olması.

Sosyal medyadaki bir gruba ve 4. sezon battle passın dökümüne göre, hem orijinal sibernetik T-800 hem de T-1000 Terminatorler bu sezon sınırlı süreli olarak Call of Duty Vanguard ve Warzone’a geliyor. Activision, bu sezonun sonunda daha fazla bilgi vereceğini söylese de Call of Duty hayranları, 40 watt Plazma tüfekleriyle oynayacaklarını tahmin ediyor.

Call of Duty Warzone 4. Sezon Bugün Başlıyor

Call of Duty Warzone

Terminatorlerin her ikisi de 2021’de Call of Duty: Warzone ve Black Ops: Cold War’a eklenen John McClane ve John Rambo gibi 80’lerin aksiyon filmi simgelerine katılacak. Bugün gelecek olan yeni sezon Mercenaries of Fortune hakkında daha fazla bilgiyi markanın resmi web sitesinde bulabilirsiniz.

Terminator serisi en son olarak, serinin altıncı filmi ve Terminator: Dark Fate ile sinemalarda göründü. Dark Fate finansal bir başarısızlığa neden oldu ve planlanan devam filmlerinin iptal edildiği bildirildi. Ancak markaya dayanan yeni bir anime serisi şu anda Ghost in the Shell ve Haikyu ile Netflix’te geliştiriliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.