Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stranger Things 5. Sezon Çalışmaları Başladı

Stranger Things 5. Sezon çalışmaları şimdiden başladı. Beşinci sezon, dizinin finali olacak.

Netflix’in ünlü dizisinin yaratıcıları Ross ve Matt Duffer, Stranger Things 5. Sezon’un ne zaman başlayacağını açıkladı. Ross, Collider röportajında “Temmuz ayında küçük bir tatile çıkacağız. Sonra geri döneceğiz. Ağustosun ilk haftasında senaryonun yazılmaya başlayacağını biliyorum.” ifadelerini kullandı.

Stranger Things 5. Sezon çalışmalarının kısa bir süre sonra başlayacağını duymak sevindirici olsa da, 4. sezonun prodüksiyonunun başlamasının birkaç yıl sürdüğünü belirtelim. Dizinin yeni sezonunun yayınlanması tam olarak 3 yıl sürmüştü ancak muhtemelen beşinci sezon için bu kadar çok beklememize gerek kalmayacak.

Stranger Things 5. Sezon Final Olacak

Stranger Things 5. Sezon

Stranger Things 5. Sezon, dizinin son sezonu olacak ancak Duffers bir açıklamada, “Stranger Things dünyasında anlatılacak çok daha heyecan verici hikayeler var; yeni gizemler, yeni maceralar, yeni beklenmedik kahramanlar mevcut.” dedi.

Bunun yanı sıra beşinci sezonun taslağı şimdiden hazırlanmış ve Netflix’e sunulmuş bile. Son olarak dizinin final vermesi hakkında konuşan Matt Duffer “Demek istediğim, zordu. Bu hikayenin sonu. Daha önce ağladığını hiç görmediğim yöneticilerin ağladığını gördüm ve bu çılgıncaydı.” ifadelerini kullandı.

Peki siz son sezonu beğendiniz mi? Yeni sezon için heyecanlı mısınız? Henüz yeni sezonu izlemediyseniz, ilgili içeriklerimizin tümüne aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.