Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stranger Things 4. Sezon Kaç Bölüm?

Netflix'in en sevilen dizilerinden biri olan Stranger Things, tüm dünyayı ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Efsanevi dizinin yeni sezonu bu kez iki kısma ayrıldı. Peki, Stranger Things 4. sezon kaç bölümden oluşuyor? İşte cevabı.

2016 yılından bu yana evlerimize konuk olan Stranger Things, senelerdir en çok izlenen Netflix dizilerinden biri olmaya devam ediyor. Duffer Kardeşler tarafından yaratılan seri, ABD’nin Indiana eyaletinde bulunan kurgusal Hawkins kasabasında yaşanan doğaüstü olayları konu alıyor. Eleven, Mike, Dustin, Will, Lucas, Max ve grubun diğer üyeleri, kasabayı saran Upside Down dehşetinden kurtulmak için savaşmaya devam ederken, şimdi tüm gözler Stranger Things 4. sezona çevrilmiş durumda.

İkiye ayrılan yeni sezonun ilk kısmı 27 Mayıs’ta yayınlandı. Stranger Things 4. Sezon 2. Kısım ise 1 Temmuz’da Netflix’e eklenecek. Sezon finaline sayılı günler kala, Stranger Things 4. sezon kaç bölüm diye merak ediyor olabilirsiniz. Birinci kısımdaki bölümlerde, büyük düşman Vecna ile tanıştık. Yeni başladığı okulda uyum sorunu yaşayan Eleven ise güçlerine yeniden kavuşmak ve Hawkins’i yok etmek üzere olan tehdidi bertaraf etmek için Dr. Brenner ve Dr. Owens birlikte gizli bir yeraltı laboratuvarına girdi.

Stranger Things 4. Sezon Kaç Bölümden Oluşuyor?

stranger things 4. sezon kaç bölümden oluşuyor

Birinci kısmın son bölümünde Nancy, Vecna ​​ile Upside Down’da sıkışıp kalırken, Joyce ve Murray ise Hopper’ı Sovyetler Birliği hapishanesinden kurtarmıştı. Stranger Things 4. sezonun genel portresi şimdilik böyle. Elbette bu anlattıklarım dışında daha pek çok olay yaşandı, ancak zaten izlediğinizi varsayarak daha derine inmiyorum.

Şimdi gelelim Stranger Things 4. sezon kaç bölüm sorusunun cevabına. İlk kısımda toplam 7 bölüm izledik. 1 Temmuz’da yayınlanacak ikinci kısım ise her biri film tadında olan 2 bölümden oluşacak. Yani toplamda 9 bölüm izlemiş olacağız. 8. bölümün süresi 1 saat 25 dakika olacak. 9. ve son bölüm ise tam 2 saat 20 dakikalık bir seyir keyfi sunacak. İkinci kısım için yayınlanan fragmanı aşağıdan seyredebilirsiniz.

YouTube video

Bu arada Stranger Things 5. sezon hakkında tüm bilgileri derlediğimiz içeriğimize göz atmayı ihmal etmeyin! Ayrıca Stranger Things benzeri dizilere yer verdiğimiz listemiz de ilginizi çekebilir. Soru, görüş ve önerilerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.