Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satan Oyunları Açıklandı

Steam, 17 Ekim'de biten haftanın en çok satan oyunlarını açıkladı. Listenin ilk sırasında Turtle Rock Studios tarafından geliştirilen zombi aksiyonu Back 4 Blood var.

Yeni çıkan oyunlar ile birlikte Steam en çok satanlar listesine farklı yapımlar dahil olmaya devam ediyor. Valve’ın sahibi olduğu mağaza, 17 Ekim 2021’de biten haftanın en çok satan oyunlarını açıkladı. Buna göre listenin zirvesinde, Back 4 Blood var. Left 4 Dead’in yaratıcıları Turtle Rock Studios tarafından geliştirilen 249,00 TL değerindeki FPS oyunu, gerilim ve aksiyonun hat safhada olduğu bir deneyim vadediyor.

steam en çok satanlar back 4 blood

İkinci sırada Amazon’un açık dünya MMO’su New World var. Geçen ayın sonunda piyasaya sürüldüğü günden bu yana en çok oynanan Steam oyunları arasında yer alan yapım, sunucu tarafında bazı problemler yaşamasına rağmen şu ana kadar beklentileri karşılamış gibi görünüyor. New World’ü 109,00 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

10 basamaktan oluşan Steam en çok satanlar listesinin 6 sırasını Back 4 Blood ve New World oluşturuyor. Oyunlar, birden fazla satın alma seçeneği nedeniyle iki kez görünebiliyor. Steam, ayrı ayrı listelemek yerine bunları kopya oyunlar olarak listeye koyuyor.

en çok satan oyunlar new world

Söz konusu iki oyunun dışında The Riftbreaker dördüncü, Battlefield 5 beşinci, Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles yedinci ve CS:GO – Operation Riptide paketi ise haftayı 10’uncu sırada kapatıyor. Steam en çok satanlar listesi her pazar TSİ 20:00’da güncelleniyor. Bakalım bu haftanın gözde yapımları neler olacak?

Dilerseniz, 10 TL ve altına sahip olabileceğiniz en iyi Steam oyunlarına buradan, bu hafta çıkacak oyunlara ise buradan göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.