CS:GO Girdap Operasyonu Yayınlandı: İşte Güncellemedeki Yenilikler

Heyecanla beklenen CS:GO Girdap Operasyonu, Valve tarafından resmen oyuna eklendi. Güncelleme, yeni ölüm maçları, çıkartma paketleri, silah kaplamaları ve harita dahil tonlarca yenilik sunuyor.

Counter Strike: Global Offensive, tonla yenilik sunan Girdap Operasyonu‘nu oyuncuların beğenisine sundu. CS GO yeni güncelleme, beraberinde çok sayıda sürprizle geliyor.

Geçtiğimiz yılın aralık ayında yayınlanan Broken Fang Operasyonu’nun 3 Mayıs 2021’de sona ermesinden bu yana ilk operasyon olan Girdap Operasyonu, CS GO tarihindeki 11. operasyon olarak biliniyor. Valve’ın açıklamasına göre yeni operasyon 20 Şubat 2022‘ye kadar sürecek.

Girdap Operasyonu, Çok Sayıda Yenilik ile Geliyor

CS GO Girdap Operasyonu

Peki, CS GO güncelleme ile oyuncuları hangi yenilikler bekliyor? Girdap Operasyonu ile oyuna eklenen en büyük yeniliklerden biri ‘özel kuyruklar’ oldu. Artık oyuncular kendi özel maçlarını oluşturabilecek ve karşılaşmaları yalnızca arkadaşlarına veya dahil oldukları bir Steam grubuna özel yapabilecekler.

Operasyon ödülleri arasında Gerilla Savaşı teröristleri, AT SEAL timi “kurbağa adamları” ve Fransız Gendarmerie ajanları var. Girdap Operasyonu Kasası, dört yeni silah koleksiyonu, iki operasyon temalı çıkartma koleksiyonu ve operasyon yamaları da yeni öğeler arasında.

Yeni Silah Kaplamaları, Çıkartmalar, Yamalar, Modlar ve Daha Fazlası

CS GO güncelleme

Valve ayrıca klasik rekabetçi maçları ve ölüm maçları modlarının farklı versiyonlarını da ekledi. Oyuncular artık 16 tura kadar veya bir takım 9 tur kazanana kadar oynanan kısa rekabetçi maçlara girebilecek. Ek olarak, paylaşılan CS GO güncelleme notlarına göre, oyuncuların belirli modlara erişmek için topluluk sunucularına göz atmalarını gerektirmeyen, herkes için Her Şey Serbest Ölüm Maçı ve Takımlı Ölüm Maçı da oyuna eklendi.

Her Şey Serbest Ölüm Maçı’nda takım arkadaşlarınızı bile vurabileceksiniz. Takımlı Ölüm Maçı modunda ise 100 öldürmeye ulaşan ilk takım galibiyeti elde edecek. Ek olarak el bombaları da silahlar gibi G tuşu ile bırakılabilecek.

Polis Kalkanı, Yeni CS GO Güncellemesi ile Geri Geldi

CS GO yeni güncelleme

CS GO yeni güncelleme ile oyuna beş farklı harita eklendi: County, Ravine, Extraction, Insertion II ve Bazalt. Öte yandan CS 1.6’daki polis kalkanının da resmen oyuna geri geldiğini belirtmeden geçmeyelim. Bunların haricinde M4A1-S vücut hasarı artırılırken, Deagle’ın ise azaltıldı.

CS GO Girdap Operasyonu ile gelen diğer yenilikler arasında çıkartma paketleri, silah kaplamaları, ajanlar ve haritalar yer alıyor. Yeni operasyon biletini buradan 130 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol