Birbirinden Eğlenceli Steam 10 TL Altı Oyunlar

Bu yazımızda, cüzdanınızı boşaltmadan keyifle oynayabileceğiniz 10 TL altı Steam oyunlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Steam 10 TL altı oyunlar listesi ile karşınızdayız. Günümüzün en çok tercih edilen dijital oyun mağazası olan Steam, her türden on binlerce oyuna ev sahipliği yapıyor. Bunların arasında vakit geçirmelik oyunlar da var, bitirmek için günler alan son derece kompleks oyunlar da..

Eğer fazla para harcamadan kütüphanenize yeni yapımlar eklemek istiyorsanız, bu içeriğimizi sonuna kadar okumanızda yarar var. Sizler için platformdaki hem eğlenceli hem de ucuz Steam oyunlarını derledik. Listeye geçmeden önce ufak bir hatırlatma yapalım. Aşağıdaki oyunlardan bazıları sınırlı süre için indirimde. Dolayısıyla ilerde fiyatlarında artışlar yaşanabilir.

Steam 10 TL Altı Oyunlar – Ucuz Steam Oyunları

Fallout: New Vegas

Steam 10 tl altı oyunlar Fallout New Vegas

Bethesda’nın kıyamet sonrası açık dünya oyunu Fallout: New Vegas, çoğu kişi tarafından serinin en iyi halkası olarak gösteriliyor. Çıkışının üzerinden 11 yıldan fazla zaman geçen yapım, 2288 yılında Las Vegas, Nevada ve Mojave Çölü’nde geçiyor.

Oyuna bir kurye olarak başlıyorsunuz. Uyandığınızda kendinizi bir doktorun evinde bulunuyorsunuz. Daha sonra sizi mezardan bir kuryenin kurtardığını öğreniyorsunuz. Amacınız, sizi oraya kimin ve neden soktuğunu bulmak. En ucuz Steam oyunları arasında yer alan Fallout: New Vegas’ı 26 Ekim’e kadar yüzde 70 indirimle sadece 5,40 TL’ye satın alabilirsiniz.

Thief Simulator

ucuz steam oyunları

Listemize oldukça ilginç bir hırsız simülatörü ile devam ediyoruz. Steam 10 TL altı oyunlardan Thief Simulator, bir hırsızın yaptığı her şeyi birinci şahıs bakış açısından deneyimlemenizi sağlıyor. Oyunda evlerdeki odalara girip pahalı eşyaları çalmaktan araba hırsızlığına kadar pek çok şeyi yapabiliyorsunuz.

Fakat bunu yaparken son derece sessiz olmalısınız. Zira ev sahiplerine yakalanmanız halinde hemen polisi arıyorlar. Bu durumda saklanmalı ve polisler sizi aramayı bırakana kadar beklemelisiniz. Ayrıca hızlı koşmak için çaldığınız eşyaları bırakmayı da düşünebilirsiniz. 32 TL değerindeki Thief Simulator, sınırlı süre için 9,60 TL’ye satılıyor.

Moonlighter

Moonlighter steam

Eğer rogue-lite veya piksel grafikli oyunları seviyorsanız, Moonlighter hoşunuza gidecektir. Aksiyon RPG oyunu, gizliden gizliye kahraman olmayı hayal eden maceraperest bir esnaf olan Will’in günlük rutinini izliyor. Bir arkeolojik kazı sırasında keşfedilen Rynoka’da ticaret yaparken ürünleri satışa sunabilir, fiyatlarını kendinize göre dikkatle belirleyebilir, altın madenlerini yönetebilir, yanınıza yardımcı alabilir ve dükkanınızı yükseltebilirsiniz. İncelemelerden tam not alan Moonlighter’a sınırlı süre için 9,60 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Victoria II

Victoria II steam 10 tl altı

10 TL altı Steam oyunları listemize Victoria II ile devam ediyoruz. Paradox imzasını taşıyan strateji oyunu, yüzyılda bir ülkenin yönetimini ele almanızı ve bu ülkenin politik, diplomatik, ekonomik, askeri ve teknolojik yönlerinde söz sahibi olmanızı sağlıyor. Victoria 2, 1836 ila 1936 yılları arasında oynanabilir 200’ü aşkın devlet içeriyor. Bunların arasında elbette Osmanlı İmparatorluğu da var. Oyunu 7,75 TL karşılığında kitaplığınıza ekleyebilirsiniz. Bu arada, dileyen okuyucularımız için Victoria 2 hilelerini şuraya bırakalım.

The Beast Inside

The Beast Inside ucuz steam oyunları

The Beast Inside, gerilim ve hayatta kalma-korku türlerine benzersiz ve heyecan verici bir yenilik getiriyor. Uzun süredir gömülü kalmış sırlar, kişisel trajediler ve delilik ile dolu bir hikayenin içinde soluksuz bir maceraya çıkıyorsunuz. Oyunda, karanlık bir geçmiş ile birbirine bağlanmış iki kahramanı canlandırıyorsunuz.

Benzersiz bir geçmişi keşfederken, yolunuza çıkan gizemleri çözün, ipuçlarını toplayın ve bu hikayenin nasıl biteceğine siz karar verin. Şu an Steam’deki en ucuz oyunlarından biri olan The Beast Inside’ı yüzde 85 indirimle 6,00 TL’ye satın alabilirsiniz.

Baldur’s Gate: Enhanced Edition

baldurs gate steam

Baldur’s Gate: Yenilenmiş Sürüm bütün Baldur’s Gate macerasını, Kılıç Sahili Hikâyeleri genişleme paketini ve ilk defa yenilenmiş sürüm ile göreceğiniz yeni bir macera ve üç yeni karakter içeriyor: Calimshan’lı Keşiş Rasaad yn Bashir, Yabani Büyücü Neera ve Kötü Karamuhafız Dorn Il-Khan.

Türkçe altyazı ve seslendirme desteğine sahip olan sürüm, yeni ses setleri, yüksek çözünürlüklü geniş ekran desteği, orijinal oyunda yapılan 400 iyileştirme ve çapraz oyun gibi çok sayıda özellikle geliyor. Baldur’s Gate: Enhanced Edition, şu anda 6,20 TL’ye satın alınabilir.

Draw & Guess

steam çizim oyunu

Draw & Guess, çoklu oyun modları ile 2-16 kişilik son derece basit bir çizim oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Vakit geçirmelik oyunlar arayan kişilerin imdadına yetişen Draw & Guess, geçtiğimiz mart ayında yayınlanmıştı. Oyundaki çizimleri olabildiğince hızlı tahmin etmeniz gerekiyor. Her oyuncu bir kelime alır ve karakter veya sayı kullanmadan çizer. Sıradaki oyuncu çizimin arkasındaki kelimeyi tahmin eder. Sonra bir tane daha çizer. Bu eğlenceli çizim oyununu 6,00 TL karşılığında kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Sally Face – Episode One

10 tl altı steam oyunları Sally Face - Episode One

Steam 10 TL altı oyunlar arasında Sally Face – Episode One’a yer vermezsek olmazdı. Oyunda protez yüzlü ve trajik bir geçmişi olan çocuğu takip ederek karanlık bir maceraya atılıyorsunuz. Gölgelerin altında yatan gerçeği bulmak için Sally’nin dünyasının uğursuz gizemlerini çözmeniz gerekiyor. Portable Moose tarafından geliştirilen ve yayınlanan psikolojik korku oyunu, karanlık ve zengin anlatısı ile öne çıkıyor. Oyunu sadece 6,00 TL’ye satın alabilirsiniz.

Happy Room

Happy Room

Happy Room, insanların klonlarının yepyeni silahlarla test edildiği bir laboratuvarda geçiyor. Göreviniz bu testlerin başkanı olmak. Deneklerin üzerinde deneyebileceğiniz tonlarca farklı silah bulunuyor. Mana Potion Studios tarafından geliştirilen oyunu 5,00 TL ödeyerek kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

The Room

the room bulmaca oyunu

Ucuz Steam oyunlarından The Room, bir dönem hem PC hem de mobilde ortalığı kasıp kavurmuştu. BAFTA ödüllü bulmaca oyununda, makinelerin mitlerle buluştuğu zamana yayılan bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Şifreli harflerin izini takip etmeli ve olağanüstü yerlerde birçok benzersiz cihazı çözmelisiniz. The Room’u 10,00 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Sizler için seçtiğimiz Steam 10 TL altı oyunlar bu şekilde. Eğer vakit geçirmelik, ucuz oyunlar arıyorsanız listemizdeki yapımlara kesinlikle göz atmanızı öneriyoruz. Benzer içeriklerde görüşmek üzere!

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol