Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satan Oyunları (18 – 24 Ekim)

Steam mağazasında geçen haftanın en çok satan oyunları belli oldu. Gelire göre oluşturulan listenin zirvesinde, bir kez daha Turtle Rock Studios imzalı Back 4 Blood var.

Steam çok satanlar belli oldu. 18 – 24 Ekim tarihleri arasında en fazla gelir sağlayan yapım, Back 4 Blood oldu. Geçen hafta da ilk sırada bulunan zombi oyunu, zirveyi bırakmıyor. Onun hemen arkasından Amazon Games imzalı New World geliyor. Çok defa ertelendikten sonra 28 Eylül’de çıkışını gerçekleştiren MMO türü oyun, şu sıralar Steam’in en çok oynanan oyunları arasında yer alıyor.

9 Kasım’da raflardaki yerini alacak olan Football Manager 2022, Steam çok satanlar listesine üçüncü sıradan giriş yapıyor. Dördüncü basamakta kart tabanlı macera oyunu Inscryption bulunurken, beşinci sırada Valve Index VR Kit yer alıyor.

Steam Çok Satanlarda Zirve Back 4 Blood’un

steam çok satanlar

EXOR Studios’un beğeni toplayan RPG’si The Riftbreaker, altıncı, Sword and Fairy 7 yedinci ve 9 Kasım’da çıkacak olan Forza Horizon 5 sekizinci sırada haftayı bitiriyor. Son iki basamağa baktığımızda ise yine New World‘ü ve CS:GO Operation Riptide‘ı görüyoruz.

New World’ün listede neden iki kez göründüğünü soran okuyucularımız için; oyunlar, birden fazla satın alma seçeneği nedeniyle iki kez görünebiliyor. Steam, ayrı ayrı listelemek yerine bunları kopya oyunlar olarak listeye koyuyor. Steam çok satanlar sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.