New World

MMORPG
Takip Et
8.7

Kullanıcı

New World Sunucu Değiştirme Nasıl Yapılır?

Yakın tarihli bir Twitter gönderisinde Amazon Games, mevcut önceliklerinin, karakterleri bir sunucudan diğerine aktarma seçeneği eklemek de dahil olmak üzere, New World sunucularındaki durumu iyileştirmek olduğuna dair güvence verdi.

New World sunucu yoğunluğundan dolayı akıllara hemen New World sunucu değiştirme nasıl yapılır sorusu gelmeye başladı. Geçen Salı gerçekleştirilen New World lansmanı büyük bir başarı ile sonuçlandı. Bu MMORPG oyununun yaratıcıları olan Amazon Games stüdyosunun bildirdiği gibi oyun, ilk gün bir milyondan fazla kişi tarafından oynandı.

Ne yazık ki, bu yoğunluk birkaç soruna yol açtı. Oyuncuların sunuculara ulaşmak için birkaç saat kuyrukta beklemek zorunda kaldıklarını belirtmek yeterli. İçerik oluşturucular bu durumu hemen düzeltmeye başladı. Sunucu sayısı iki katına çıkarıldı ve kapasiteleri artırıldı ancak bazı oyuncular için bu yeterli değildi çünkü oyuncular bir seçenek daha talep etmeye başladı. New World sunucu değiştirme isteği karşılıksız kalmadı ve Amazon Games buna öncelik vereceğini açıkladı.

New World Sunucu Değiştirme

New World Sunucu Değiştirme Nasıl Yapılır?

New World sunucu değiştirme neden bu kadar büyük bir sorun haline geldi? Cevap çok basit. Şu anda, ilk oturum açma sırasında sunucu seçme kararınızı geri alamıyorsunuz ve farklı bir sunucu seçmiş bir arkadaşla birlikte oynama seçeneği yok.

Neyse ki Amazon Games, topluluğun yorumlarına kafasını çevirmedi ve öncelikli olarak bu sorunu çözmeye çalışacağına dair garanti verdi. Bugün yayınlanan bir duyuruda belirtildiği gibi, New World’de sunucu değiştirme seçeneğinin önümüzdeki hafta yayınlanacağı açıklandı ancak geliştirici ekip, resmi uygulamadan önce tamamen test etmek istedikleri için hafif bir erteleme olabileceği konusunda da uyardı. Bu konuyla ilgili ek ayrıntılar yakında paylaşılacak.

Amazon Games, sunucu değiştirmenin nasıl yapılacağını anlattığı zaman bu gönderiyi güncelleyeceğiz ve sunucu değiştirme rehberi olarak güncelleyeceğiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol