Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Stardew Valley 1.6 güncellemesi Duyuruldu

Oldukça sevilen bir çiftlik simülatör oyunu olan Stardew Valley, 1.6 güncellemesi alacak. Gelecek yeni güncelleme, mod oluşturmaya yardımcı olacak.

Piyasaya sürülmesinden bu yana Stardew Valley son derece olumlu tepkiler aldı. Ancak tüm bu olumlu tepkilere rağmen, geliştirici yeni güncellemeler yapmaya devam etti. 1.5 güncellemesi ile geliştirici, oyuna NPC’ler ve yeni oyun içeriği ekleyerek hayranlarını mutlu etti. ConcernedApe, bir hayranla yaptığı konuşmada Stardew Valley 1.6 güncellemesinin de yapım aşamasında olduğunu açıkladı.

ConcernedApe’e göre, Stardew Valley 1.6 güncellemesi geliyor ancak hayranlar bundan çok fazla içerik beklememeli. Geliştirici, çok fazla ayrıntı vermese de 1.6 güncellemesinin çoğunlukla hayranların oyun için modlar oluşturmasını kolaylaştıracağını açıkladı. Bazı yeni içerikler de gelecek ancak 1.5 güncellemesi ölçeğinde değil.

Stardew Valley 1.6 Güncellemesi Yakında Geliyor

Stardew Valley 1.6

ConcernedApe’in bir sonraki oyunu Haunted Chocolatier geliştirilme aşamasındayken bazı hayranlar, Stardew Valley güncellemelerinin biteceğini ya da herhangi bir hata düzeltmesinin gelmeyeceğini düşündü. Ancak Barone, oyun için daha fazla güncelleme fikrinden vazgeçmiyor. Kendisine sorulduğunda ‘kim bilir‘ cevabını veren geliştirici, Haunted Chocolatier‘in ayrı kimliğini korumasını istediğini de belirtti.

Maalesef bazı hayranlar 1.5 güncellemesine ve oyuna gelen tüm içeriğe erişemiyor. Mobil oyuncular henüz 1.5 güncellemesini almadı ancak Barone bunun için hala çalışma yaptıklarını belirtti. 1.5, PC oyuncuları için 2020’nin sonunda piyasaya sürüldü ve konsollar, güncellemeye sonraki yıl erişti. Çoğu oyuncu, bir güncellemenin geleceğini duymaktan heyecan duysa da mobil oyuncular hala endişeli.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.